Театр теней в Киеве, Театр тіней в Києві, Shadow Theatre in Kiev

Театр тіней в Києві на Міжнародному фестивалі Джойфест

October 05, 2018

5 жовтня 2018 року театр тіней в Києві можна було подивитися на Міжнародному фестивалі Джойфест . Це важлива подія для театралів не тільки з України, але і Європи. За традицією, вхід на всі абсолютно майстер-класи та вистави – безкоштовний. Попередня реєстрація обов’язкова тільки для виступаючих. Але вона не потрібна для того, щоб взяти участь в інтерактивній частині або подивитися спектакль. Сам захід проводився за допомогою Українського культурного фонду. У 2018 році JoyFest проводиться з 4-го по 7-е жовтня в центрі Києва – гранд-холі «Хрещатик».

Артистів театру Верба запросили з 30ти хвилинним шоу в якості партнерів, а не учасників. Так як команда – це професійний театр тіней, що працює з 2010 року. Час виступу обрали вечірній – о 21.00, Verba були хедлайнерами. Актори показували свої найпопулярніші і зворушливі роботи. Це була частина повнометражного шоу «Королівство тіней».

Основною відмінністю театру тіней Верба є те, що вони єдині в світі створили унікальне тіньове 3д шоу сімейного типу. Яке цікаво дивитися і дітям і дорослим. Можна було побачити казки різних народів світу, тіньову інтерпретацію «Аладдін». Її в 2011 році поставив режисер телеканалу СТБ та шоу-талантів «Україна має талант» – Костянтин Томільченко. З популярних робіт також показували «Алісу в Країні чудес». Також акробатичне і led-пої шоу, що завжди викликає захоплення «маленького глядача». Але найбільший фурор викликав ремейк на фільм Титанік. До речі, на офіційному ютуб каналі театр тіней Верба більш 6млн переглядів тільки на цьому відео. У сумі на виступі театру тіней в Києві 5 жовтня зібралося близько 1500 осіб.

Театр тіней в Києві на Міжнародному фестивалі Джойфест в 2014 році

Варто відзначити, що це не перша співпраця з JoyFest. У 2014 році група також виступала на цьому фестивалі. Звичайно, за 4 роки багато що змінилося – від обладнання до техніки постановок. Але при цьому тепла реакція, яку випромінює глядач – залишилася незмінною.
Окрему подяку хочеться висловити керівникові ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест» Ксенії Гончаровій. А саме, за стабільну співпрацю навіть у важкий для країни час. Також, за те, що Джойфест – дає можливість талановитим театральним групам виявляти себе!