Театр теней в Объединенных Арабских Эмиратах, Театр тіней в Об'єднаних Арабських Еміратах, Shadow Theatre in the United Arab Emirates

Театр тіней в Об’єднаних Арабських Еміратах (Emirate’s Palace, Абу Дабі)

July 28, 2018

Концерт театру тіней в Абу Дабі

Це вже далеко не перший раз, коли виступає театр тіней в Об’єднаних Арабських Еміратах. Команда Верби вже виступала на фестивалях в Абу-Дабі, Шарджі та Рас-ель-Хаймі.

Коли ти довго працюєш артистом і здавалося б підкорив вже десятки країн, все одно є місце гордості, якщо тебе запрошують на виступ в дуже відомий концерт- холл. Розмова йде про найдорожчий готель ОАЕ – Emirate’s Palace. Концерти проходили в рамках фестивалю сімейного типу Allday Live c 26го по 28ме липня 2018 року. Організаторами було найбільше івент-агенство Близького Сходу – Abu Dhabi Events. А презентували артистів – всім відоме агенство Yak Events.

Театр тіней Verba виступав з годинним шоу 3 дні поспіль. І всі ці дні були аншлаги. Актори привезли своє знамените шоу “Kingdom of shadows“. І судячи з реакції залу – найбільше глядачів вразила оновлена ​​тіньова вистава про Гаррі Поттера, а також виступи акробатів і гімнасток з лед-поямі.

Крім українського театру тіней Verba, були запрошені британці «The Hollywood Special Effects Show». В принципі, назва говорить сама за себе – артисти розкривали секрети спецефектів Голлівудських фільмів. Дітлахи були в захваті, так як могли самі пробувати створювати сніг або балуватися з підробленою кров’ю. Шоу проходило в режимі інтерактиву.

Закривали кожну сесію виступів американський led-light театр і їх шоу «Moon Mouse A Space Odyssey». Актори показували історію Мишки, яка полетіла на Місяць. Так як вчені довели, що вона повністю складається з сиру і той, хто першим туди добереться – стане найвідомішою Мишею у Всесвіті. При цьому в залі була повна темрява. Всі актори були в led-костюмах, а весь реквізит був виконаний з світлодіодів.

Цікаво, що Emirates Palace відомий не тільки своїми умовами проживання, дорогим оформленням усередині, найсуворішою і численною охороною. Але так само його часто вибирають в якості знімального майданчика. Наприклад, гучний фільм про Нью Йоркських фешн-гуру – «Секс у великому місті 2» знімався саме тут.