Shadow Theatre Verba - Who we are, Театр теней Верба О нас, Тетар тіней ВЕРБА - Ким ми є

Театр тіней VERBA SHADOW – Ми говоримо на одній мові з усім світом!

На сьогоднішній день команда театру VERBA SHADOW за допомогою такої візуальної форми мистецтва як театр тіней прагне долати мовні, вікові, культурні кордони, об’єднуючи широку глядацьку аудиторію по всьому світу.

ОСНОВНА МІСІЯ театру тіней VERBA SHADOW: дивувати, вражати, надихати!

НАШІ ІНСТРУМЕНТИ – ідеї, професіоналізм, наша Тінь і Ваша уява.

YouTube shadow theatre verba

ВЕРБА – єдиний театр в світі, що створює за допомогою світлотіні, акторської гри і професійних акробатичних постановок перфоманси за мотивами найвідоміших фільмів, серіалів і мультфільмів.

За роки виступів, театр тіней Верба ШЕДОВ знайшов визнання і любов до своєї творчості дітей та дорослих, що в свою чергу призвело до створення унікального проекту # фемілішоу: “Shadow Hollywood”, “Kingdom of Shadows” і “Shadow Space. Це три повнометражні тіньові шоу, коли гра світла і тіні занурює глядача у дивовижний світ прекрасних сюжетів. Де дорослі із захопленням спостерігають за магією тіней, а діти дивляться казки, затамувавши подих.

У 2018 році, ідея 3D шоу, яка народилася декілька років назад , нарешті втілилася в життя. Перший в світі – фантастичний 3D театр тіней, який насправді вражає уяву ! Тепер наші шоу стали ще більш захоплюючими, вражаючими і реалістичними з новою технологією 3D.

Ми пишаємося тим, що за 8 років роботи театр тіней Верба представляв і популяризував Україну в 37 країнах світу.

shadow theatre Verba worldwide

ІСТОРІЯ

Творчий шлях команди VERBA SHADOW почався в 2010 році. Сама ідея втілення театральних постановок за допомогою світла і тіні заворожувала і відкривала безкраї горизонти. Так і був створений перший в Україні та СНГ театр тіней. Оригінальний творчий експеримент з грою світла, тіні і пластики людського тіла виявився більш ніж успішним. Через 3 місяці після створення театр тіней вийшов на сцену телевізійного талант-шоу «Україна має талант”. Український глядач дуже тепло прийняв новий для себе жанр театрального мистецтва. У наступні 5 років команда шляхом постійного творчого пошуку та професійного зростання вдалося заявити про себе не тільки в рідній Україні, а й далеко за її межами. Завдяки артистам про тіньовий жанрі дізналися глядачі таких талант шоу як “Mam Talent” (Польща), “Das Supertalent” (Німеччина), “Минату Славы” (Росія), “France Digital Talent” (Франція). Також команда підкорила безліч інших країн і міст, гастролюючи з виступами в Китаї, Катарі, Азербайджані, Омані, Туреччини, Болгарії, Вірменії.

У 2015 році участь у талант шоу “Romanii au Talent” (Румунія) дав початок розвитку нового етно-напрямку театру тіней. Виступ на півфіналі Тв-шоу з постановкою «Made in Ukraine» створив перший у світі прецедент до популяризації своєї країни на світовому творчому просторі за допомогою тіні. Румунія з великим інтересом і підтримкою прийняла театр тіней Верба, що дозволило команді стати фіналістами шоу і здивувати глядачів несподіваною візуальної формою всесвітньо відомої історії кохання з фільму “Титанік”.

shadow theatre Verba got talent

Всього за два роки команда створила три повнометражних тіньових шоу – “Shadow Hollywood”, “Kingdom of Shadows” і “Shadow Space”. Соціальна відео-робота театру “Save the Earth”, яка була створена, щоб нагадати про важливість дбайливого ставлення до природи стала лауреатом багатьох кінофестивалів в 16ти країнах світу.

Крім того, в 2017 році був створений перший дитячий театр тіней Верба кідс для участі в талант-шоу «Україна має талант Діти”.

У 2018 році  бажання розкривати свій творчий потенціал ще більше, йти в ногу з часом  спричинило за собою створення постановки «Легенди льоду і полум’я» (сюжет гучного і самого популярного серіалу 2018 року – Ігри Престолів) і відкриття нового жанру – театр тіней 3Д. Режисером нової постановки театру тіней VERBA став відомий в Україні та за її межами постановник Володимир Марін. Його роботи глядачі могли бачити на таких телевізійних талант шоу як “America`s Got Talent”, “Україна Має Талант”, “Х – Фактор”.

Список гастрольної географії за останні два роки поповнили США, Індія, Ірландія, Об’єднані Арабські Емірати, Монако, Ліван, Молдова, Саудівська Аравія, Німеччина, Ізраїль та інші.

Подорожуючи по всьому світу, театр тіней Верба знайомить глядачів зі своєю творчістю та Україною – батьківщиною багатьох талановитих і видатних людей. Мріє одного разу стати в ряд з такими іменами як Шевченко, Кличко, Усик, Бубка, Джамала, і викликати позитивні яскраві асоціації про свою країну.

Театр тіней VERBA SHADOW знаходиться в постійному творчому пошуку і розвитку, прагне покращувати якість своїх шоу, використовувати сучасні аудіо-візуальні технології, радувати і надихати своєю творчістю людей по всьому світу!

shadow theatre Verba logo