Shadow Theatre Verba - Who we are, Театр теней Верба О нас, Тетар тіней ВЕРБА - Ким ми є

Театр тіней VERBA – Ми говоримо на одній мові з усім світом!

На сьогоднішній день команда VERBA прагне долати будь-які бар’єри та кордони (територіальні, національні, мовні) між людьми у всьому світі за допомогою такої форми творчості як театр тіней.

Тінь – це універсальна мова спілкування. Візуалізуючи різноманітні сюжети – з власного життя або існуючі у вигляді книжок та фільмів – артистам вдається перенести глядача у нову для нього реальність, дати можливість дивуватися, радіти, співпереживати, задуматися про важливе або повернутися у безтурботне дитинство.

Також, подорожуючи світом, команда знайомить своїх глядачів з Україною – батьківщиною багатьох талановитих та видатних людей. Має мрію одного дня стати в ряд з такими іменами як Шевченко, Кличко, Бубка, Джамала, та викликати позитивні яскраві асоціації про свою країну.

Театр тіней VERBA – Made in Ukraine!

ІСТОРІЯ

Творчий шлях команди VERBA почався у 2010 році.

Відкривши для себе жанр театру тіней та будучи натхненними незнайомою до цього формою мистецтва, група ентузіастів першою в Україні створила своє власне тіньове шоу. Експеримент з грою світла, тіні та пластики людського тіла виявився більш ніж успішним. Під назвою театр тіней Fireflies команда вийшла на сцену телевізійного талант шоу “Україна має талант”. Український глядач дуже тепло сприйняв новий для себе жанр та артистів.

Протягом наступних 5 років театру тіней шляхом постійного творчого пошуку та професійного росту вдалося заявити про себе не тільки у рідній Україні, але й далеко за її межами. Завдяки артистам Fireflies про тіньовий жанр дізналися глядачі таких талант шоу як “Mam Talent” (Польща), “Das Supertalent” (Німеччина), “Минута Славы” (Росія), “France Digital Talent” (Франція), а також багатьох інших країн та міст, які театр встиг відвідати з гастролями та виступами (Китай, Катар, Азербайджан, Оман, Турція, Болгарія, Арменія).

У 2015 році розпад попередньої команди та участь у талант шоу “Romanii au Talent” (Румунія) призвели до створення нового проекту під назвою VERBA. Зміна назви, концепції та команди стали новою сходинкою у розвитку театру тіней з України. Саме з ідеєю популяризації своєї країни у світовому творчому просторі артисти і стартували у румунському талант шоу. Румунія з великою цікавістю та підтримкою прийняла театр тіней VERBA, що дозволило команді стати фіналістами шоу. На глядачів справила велике враження неочікувана візуальна форма, за допомогою якої артисти представили всесвітньовідому історію кохання з фільму “Титанік”.

Усього за два роки команда створила три повнометражних тіньових шоу – “Shadow Hollywood”, “Kingdom of Shadows” і “Shadow Space”.

Для участі у талант шоу “Україна має талант” було створено перший дитячий театр тіней VERBA kids.

Соціальна відео робота театру “Save the Earth” про важливість збереження природи стала лауреатом багатьох міжнародних кінофестивалів.

Список гастрольної географії поповнили такі країни як США, Індія, Ірландія, Об’єднані Арабські Емірати, Монако, Ліван, Молдова, Саудівська Аравія та багато інших.

“Romania’s Got Talent” (Бухарест, Румунія)

“Україна має талант” (Україна)

Eventex (Софія, Болгарія)

Techfest (Мумбаї, Індія)

Handle Climate Change Film Festival (Китай)

Jewrovision (Карлсруе, Німеччина)

BITCNI Awards (Белфаст, Ірландія)

Qatar Total Open (Доха, Катар)

Презентація Lancome на Nocibe Convention (Монако)

King Abdulaziz Camel Festival (Саудівська Аравія)

4th Silk Road International Arts Festival (Сіань, Китай)

30-та річниця SABIS (Бейрут, Ліван)

Katara Village for El Adha Festival (Доха, Катар)

Sharjah International Narrator Forum (Шарджа, ОАЕ)

Sharjah International Book Fair (Шарджа, ОАЕ)

Arte Non Stop Festival (Буенос-Айрес, Аргентина)

Театр тіней VERBA знаходиться у постійному творчому пошуку та розвитку, прагне покращувати якість своїх шоу, використовувати сучасні аудіо-візуальні технології, вражати та надихати своєю творчістю людей по всьому світу!