Shadow show Verba on Česko Sloven­sko má talent tienove divadlo, Театр теней на Чехия и Словакия имеет талант, Театр тіней на Чехія і Словаччина має талант

Театр тіней на Чехія і Словаччина має талант

November 04, 2018

Театр тіней на Чехія і Словаччина має талант – це один з тих випадків, коли участь була досить спонтанною. Команду Верба запросили швидше в статусі артистів, ніж конкурсантів. На кастингу ніхто не тулився в коридорі, акторам виділили окрему гримерку. Так як театр тіней був заснований в 2010 року, це вже 8е за рахунком талант-шоу формату Britain’s got talent. Не погана традиція – раз на рік ставати фіналістами Got talent. Нагадаємо, що до цього команда виступала під назвою театр тіней Fireflies. Але з 2015 народився новий етно-проект Верба. Поперше, список досягнень відкривфінал в тв-шоу Românii au talent (Romain got talent) . Команда посіла четверте місце за глядацькими голосам. Звичайно, це дуже приємно, тому що не завжди голосують не за «своїх».

Чехія і Словаччина має талант – це одне талант-шоу для двох країн – Чехія і Словаччина. Приємно, що там дозволено брати участь іноземцям. Це буває не часто. Зйомки передачі запущені в серпні 2010 року, тобто це вже 8мой сезон. Театр тіней в Словаччині виступав на кастингу ще в червні 2018 з постановкою за мотивами мультику “Крижане серце” (Frozen – мовою оригіналу). Сам ефір вийшов 03 листопада 2018 року. І вже через 2 дні стало відомо, що театр тіней Верба – півфіналісти Чехословаччина має талант. Звичайно, це не могло не порадувати команду. Зараз проходить посилена підготовку до прямого ефіру та спілкуванню з суддями і журі. Цікаво, що рішення, хто проходить до півфіналу приймали продюсера. А ось путівку в фінал даруватимуть глядачі, за допомогою голосування. Завжди приємно, коли цінують твій талант. Особливо в Європі, де глядачі відрізняються і ментальністю і цінностями.