театра теней 3Д театр тіней 3Д shadow show 3D

Театр тіней 3Д – “Легенди льоду та полум’я”

November 15, 2018

14 листопада театр тіней VERBA на своєму офіційному YouTube каналі презентував першу постановку в жанрі театр тіней 3Д!

Взагалі Verba – це перша тіньова команда в Україні, хто створив симбіоз жанрів і представив це публіці. Прем’єрний показ нового тіньового 3D шоу стався 16 квітня 2018 року в Чернігівському Обласному Драмтеатрі. Однак, знадобилося небагато часу, щоб напрацювати деякі тіньові моменти і вирішити нюанси з 3Д анімацією. Тому що постановка в жанрі театр тіней 3Д набагато складніше через синхронізації різних технологічних прийомів. В роботі використовується кілька проекторів і 3Д анімація повинна бути чіткою і динамічною.

Тому лише 14 листопада артисти поділилися з усією планетою оригінальним творчим експериментом, виклавши його в інтернет. І їм вдалося об’єднати мистецтво театру тіней з можливостями 3Д графіки і візуальних ефектів. Навіть дивлячись постановку на екранах моніторів – ви не можете не помітити об’ємності фігур.

Специфіка постановки в жанрі театр тіней 3Д

Цікаво, що вона була створена за мотивами всесвітньо відомої серії книг Джорджа Р. Р. Мартіна “Пісня льоду і полум’я”. А також гучного і улюбленого в усьому світі телесеріалу “Ігри Престолів”. Режисером постановки VERBA саме в жанрі театр тіней 3Д став відомий в Україні та за її межами постановник Володимир Марін. Швидше за все його роботи глядачі могли бачити на таких талант-шоу як “America’s Got Talent”, “Україна Має Талант”, “Х – Фактор”.

У тіньових “Легендах льоду і полум’я” зображена історія з атмосферою фантастичного світу, створеного авторами книг і серіалу. Не обійшлося без одвічного конфлікту добра і зла, величних драконів, моторошних ходоків і, звичайно ж, боротьби за омріяний трон. Дуже підсилюють враження від перегляду два чинники: по-перше, професіоналізм артистів і,по-друге, незвичайна форма реалізації, доповнена 3Д спецефектами.
Так що, VERBA сподівається, що навіть ті, хто не читав книгу і не дивився серіал будуть з інтересом дивитися тіньову интерпритацию Ігри Престолів. А фанати будуть раді знову побачити на екрані улюблених героїв і знаходити сюжетні подібності та відсилки.