дивитись театр тіней, Смотреть театр теней, watch shadow play

Тепер можна дивитись театр тіней на Новому каналі

April 13, 2018

Кінець року для театру тіней “Verba” був доволі насиченим. Крім концертів театр тіней запросили прийняти участь в зйомках шоу Суперінтуііція на “Новому каналі”. Це вже аж 8 сезон проекту, але його популярність не падає. Самі зйомки проходять в павільйонах Film.ua Group, але транслюють випуск лише весною. Передача за участі театру тіней “Verba” вийшла 13 го квітня 2018.

Ведучим був украіїнський шоумен Сергій Притула. Він же актор, співпродюсер і автор скетч-шоу “Вар‘яти шоу” та “Файна Юкрайна”.

Перевіряли свою інтуііцію дві епатажні суперзірки. Суперблондинка, співачка та акторка – Оля Полякова та супербрюнетка экс-солістка группи Nikita – Анастасія Кумейко, наразі відома як Dj Nana.

Участником шоу Суперінтуііція від театру тіней Verba був менеджер та актор колективу Руслан Бокач. Він стояв під номером один, а в списку занять, які мали вгадати, значився як “Тінь“. Стилісти передачі підготували Руслану яскраво-жовте вбрання, яке кардинально відрізняєтся від повсягденного. Але маленька деталь, яка наштовхувала на роздуми був зонтик-капелюх. Що і помітила Оля Полякова. Звісно вона довго вагалась, але все ж так зробила правильный вибір і вгадала рід заннять Руслана. Щоб це підтвердити актори театру тіней Verba показали декілька кіно-мініатюр з режиссером та закоханною парою в головних ролях. Було цікаво спостерігати за реакцією публіки, коли змонтували екран і почали дивитись театр тіней. На обличчях глядачів, ведучого Сергія Притули та учасниць шоу Анастасіі Кумейко і Олі Поляковоії читалось здивування від того, як майстерно за допомогою тіл була створена історія.