Театра Теней Verba, Театру Тіней Verba, Shadow Theatre Verba

Нові колаборації Театру Тіней Verba

April 13, 2018

У Дубаї ми вперше представили нову колаборацію Театру Тіней Verba, Karass Movies і танцювальної студії Like One зі спільною постановкою No worries. Це був танець-взаємодія з 3D анімацією. Режисурою займався режисер театру тіней Verba Владислав Поліщук, який до цього розробляв сотні кадрів під тіньові постановки.

Karass Movies

Karas Movies

Весь 3D контент створила студія видеонаблюдения і пост-продакшн Karass movies. Вони мають величезний досвід роботи з відомими світовими брендами як Samsung pay, Snapchat і українською компанією Віват. За задумом танцюрист повинен бути професіоналом в стилі хіп-хоп імпровізація. Все тому що анімаційні ефекти були в техностилі.

Like One

Like one dance school, L1

Саме тому проект створювався в кооперації з лідером танцювальна студії “Like one” Ростиславом Корнійцем. Він є «Best 8 hip hop dancers» на Atlas Weekend / hiphap series 2017, також переможець: HIP HOP INTERNATIONAL UKRAINE 2017 і “Fighting Master” Freestyle 1 * 1/2016 (Qingdao / Shandong), а також HIP-HOP 1×1 Scream of Soul championship (Греція) 2014.

No worries

No worries

Весь 3D контент транслювався на LED-екран. Саму постановку розробили для іноземної компанії і її цінностей. В основу самого танцю-взаємодії з анімацією був покладений слоган: No worries. Готувався цей проект на міжнародному рівні і проходив в ОАЕ. А саме в Дубай в готелі на Al Garhoud area.

У жанрі театру тіней команда Verba працює вже 8 років. Так як ми досягли в цьому якогось успіху, то більше не могли стояти на місці. Тому через деякий час почали розвиватися такі напрямки як шоу з LED-POI, парна акробатика і використання 3D технологій.