AUBMC 150-years anniversary, shadow show

Театр тіней на 150-тій річниці AUBMC в Лівані

January 15, 2018

З нагоди 150-ї річниці Медичного центру Американського університету Бейрута (AUBMC) сцена ожила заворожуючою формою мистецтва театру людських тіней. Театр тіней Верба створила захоплюючу виставу, яка перевела глядачів в історичну подорож через дивовижну еволюцію AUBMC. Завдяки бездоганному поєднанню гри тіней, анімації та звуку ми чудово відобразили ключові віхи, які сформували заклад з моменту його заснування в 1866 році.

На початку вистави глядачі перенеслися назад у часі, щоб побачити заснування AUB. Силуети витончено відображали сирійську протестантську школу, яка заклала основу цього шанованого закладу. Дата «1 грудня 1867 року» символізує заснування медичної школи.

Подорож починається

Сцена змінилася, і глядачі стали свідками заворожуючої трансформації. З’явилося зображення першого випускного класу, їхнє радісне святкування і підкидання капелюхів у повітря. Це чарівне видовище відзначило 1871 рік, коли AUBMC з гордістю випустила свою першу групу випускників.

Створення спадщини

Тіні майстерно відобразили культову будівлю Медичної школи, забезпечуючи візуальне уявлення про прогрес. Анімація висвітлювала 1873 рік, назавжди закарбувавши цю віху в колективній пам’яті AUBMC. Після цього сцена ожила образом аудиторії та відданого вчителя. Анімація символічно перетворила арабську на англійську на дошці, що свідчило про прийняття закладом арабо-англійського навчання в 1883 році.

Жінки-піонери

Вистава прийняла важливий поворот, коли в центрі уваги висвітлилася професорка, яка вручала диплом першій жінці, яка закінчила школу в 1935 році. Це яскраве зображення визнавало відданість навчального закладу гендерній рівності та академічній майстерності.

Подорож крізь біди

Сцена перетворилася на поле бою, тіні відобразили лихоліття війни і події, які мало не зруйнували школу вщент. Непохитну відданість AUBMC рятуванню життів серед потрясінь було підкреслено разом із приголомшливою цифрою «8326», що символізує пацієнтів, яких вилікували під час війни.

Маяк надії

Серед темряви конфлікту вистава охопила зворушливий момент. Зображення лікарів, які допомагають онкохворим дітям, і радісних батьків, які обіймають своїх дітей, символізували трансформаційний вплив Дитячого онкологічного центру Лівану (CCCL), який відкрив свої двері в 2002 році.

Погляд у майбутнє

Сцена знову змінилася, цього разу демонструючи кілька будівель, що символізує розширення та зростання AUBMC. Показуючи 2020 і 2025 роки артисти натякали глядачам про захоплюючі події у майбутньому.

Святкування 150-річчя

З наближенням великого фіналу театр тіней Верба показавв число «150», що символізує важливу віху AUBMC.

Захоплююча вистава театру тіней «Верба» вдало порадувала глядачів образним відображенням багатої історії AUBMC. Завдяки творчій взаємодії тіней, анімації та звуку ми майстерно втілили в життя дивовижний шлях цього закладу, від його скромних початків до його нинішнього становища як маяка передового досвіду в медичній освіті та охороні здоров’я. Святкування 150-ї річниці стало свідченням тривалої спадщини AUBMC та його непохитної відданості служінню суспільству інноваціями та непохитною відданістю.