3D шоу, 3Д шоу, 3D Shadow Show

Прем’єра! Нове тіньове 3Д шоу від Театру Тіней Verba

16 Квітня,2018

Нове тіньове 3Д шоу від Театру Тіней Verba

16 квітня відбулася прем’єра шоу “Королівство тіней” від театру тіней VERBA в рідному для команди Чернігові. На сцені Драмтеатру артисти презентували нову програму для всієї родини. Глядачі змогли зануритися в казковий світ знайомих з дитинства героїв і пригод. Мрійлива Попелюшка, хоробрий Гаррі Поттер, допитлива Аліса, мужній Геркулес… це лише мала частина зі списку персонажів всесвітньовідомих мультфільмів та казок, чиї історії вдалося перенести команді VERBA в загадковий світ тіней.

Команда театру була вдячна рідному глядачеві за аншлаг і неймовірну емоційну віддачу.

Окрему подяку артисти висловили Дмитру Обеднікову і акторам філармонічного центру, які допомогли створити казкову атмосферу на початку шоу, візажистів Make up студії “Pudra”, квіткової студії “Florella”, студії відео та пост-прдакшен “Karas Movies”, інформаційним спонсорам – телекомпаніям “Новий Чернігів” та “Суспільне Чернігів”, порталам “Anoncer”, “Чернігівський Кисіль”, gorod.cn.ua, журналу “Boom” рекламному сервісу “Print”.

Також глядачів шоу чекав інтригуючий сюрприз – нове тіньове 3Д шоу! Вперше в Україні театр тіней VERBA представив на великій сцені свій творчий експеримент, в якому артисти об’єднали жанр театру тіней з сучасними можливостями графіки і візуальних ефектів.

На цей раз на сцені в тінях ожила популярна по всьому світу епічна сериальная сага “Гра Престолів”. Втілити в постановці особливу атмосферу, основні сюжетні лінії гучної історії, розкрити персонажів, які полюбилися глядачам, театру допоміг київський режисер Володимир Марін, відомий своїми роботами в таких ТВ шоу як “America’s Got Talent”, “Х-Фактор”, “Україна має талант” та багато інших.