Shadow Theatre Verba, Oman, sultan, театр тіней Верба

Унікальна вистава в Омані

April 30, 2018

Чарівного вечора 30 квітня 2018 року в Маскаті, столиці Оману, відбувся захоплюючий виступ театру тіней Верба. Захід відбувся в рамках корпоративної вечері до десятиріччя банку. З моменту прибуття наших артистів у Маскат до від’їзду 1 травня кожен аспект нашого виступу був ретельно спланований, що призвело до незабутніх вражень для всіх присутніх.

Влаштування сцени

За день до виступу, 29 квітня, ми зібралися на відповідальну репетицію. Коли сцена була готова до монтажу о 23:00, ми присвятили годину, щоб відкоригувати наш виступ і переконатися, що кожен рух тіні виконується бездоганно. Вистава була запланована на вечір 30 квітня, і всі домовленості були узгоджені заздалегідь як із замовником, так і з артистами.

Shadow Theatre Verba, Oman, village, театр тіней Верба

Розповідь про перетворення Омана

Темою виступу було повністю адаптоване шоу, що зображує видатний розвиток Оману з 1970-х років. Завдяки своєму винятковому таланту та артистизму Театр тіней Verba прагнув захопити глядачів ретельно продуманою оповіддю, оживленою за допомогою тіньових фігур і анімаційних ефектів.

Shadow Theatre Verba, Oman, teacher, театр тіней Верба

Шоу розгортається

Спектакль розпочався із захоплюючого анімаційного ефекту пустелі, а потім послідувало зображення села та його скромних осель. Поступово сцена переходила до розкриття громадян. Сцена змінювалася, демонструючи величного верблюда та традиційний намет, підкреслюючи багату культурну спадщину Оману.

Shadow Theatre Verba, Oman, oil, театр тіней Верба

Потім історія отримала драматичний поворот, показуючи бурю в пустелі. Тіньові фігури зображували громадян, які шукають притулку в горах, представляючи виклики, з якими стикається нація. Коли на сцені з’являлися гори, сірі відтінки огортали сцену, створюючи похмуру атмосферу. Однак незабаром з’явилася надія, оскільки анімаційний ефект ілюстрував сонце, що сходить, а голос шановного султана Кабуса бін Саїда лунав на задньому плані.

Shadow Theatre Verba, Oman, opera, театр тіней Верба

1970 рік був оживлений завдяки руху тіней, із султаном Кабусом бін Саїдом, який займав центральне місце серед силуету радісних громадян. Наратив плавно змінювався, зображуючи зростання та прогрес Оману. На анімації з аеропорту вилетів літак, що символізував розширення зв’язку нації зі світом.

Shadow Theatre Verba, Oman, museum, театр тіней Верба

Перформанс продовжувався зображенням лікарів і медичних лікарень, що відображало прихильність Омана до охорони здоров’я. Виконавці винахідливо об’єднали силуети дітей із книжками, щоб показати відданість країни освіті. З кожною миттю рухи тіней ілюстрували перетворення невеликих будинків у сучасні, розбудову шосе, мостів та дорог, демонструючи стрімкий розвиток інфраструктури.

Shadow Theatre Verba, Oman, monument, театр тіней Верба

Коли вистава наближалася до фіналу, наші танцюристи майстерно відобразили силуети кількох знакових пам’яток. До них належали вражаючий форт Нізва, величний палац Аль-Алам, блискучий Оперний театр і видатна будівля банку Ахлі. Рухи тіней плавно зливалися з анімацією, створюючи справді захоплююче видовище.

Shadow Theatre Verba, Oman, mosque, театр тіней Верба

Корпоративний захід, що відбувся 30 квітня 2018 року в Маскаті, Оман, був піднесений до нових висот мистецького блиску завдяки винятковій виставі театру тіней Верба. Завдяки нашому видатному таланту та креативності ми чудово продемонстрували шлях прогресу та розвитку Оману з 1970-х років. Від початкової репетиції до фінального виступу кожна деталь була ретельно виконана, залишаючи глядачів зачарованими.

Shadow Theatre Verba, Oman, fort, театр тіней Верба

Цей захоплюючий досвід не тільки порадував присутніх, але й виніс на перший план багату культуру та трансформацію Оману, залишивши незгладимий слід у серцях і розумі кожного. Корпоративний захід у Мускаті став свідченням сили мистецтва та його здатності надихати, розважати та відзначати досягнення нації. Вистава Театру тіней Верба стала справжнім свідченням магії людської творчості та незмінного впливу добре продуманої історії.