Театр теней в Пекине, Театр тіней в Пекіні, Chinese shadows

Театр тіней в Пекіні – Шоу тіней Верба знову в Китаї

December 03, 2018

Концерт в Пекіні

Осінній тур театру тіней в Китай – був хоч і не першим, але особливим. Театр тіней Верба вперше показали Китаю своє нове 3Д шоу.

З 2013 року це був вже дев’ятий концертне турне в Китай. Попередні були навесні і команда встигла скучити. За місяць артисти відвідали 6 великих міст. Таких як Чунцин, Чанша, Усі, Лансі, Ухань. Завершенням стало кілька шоу в столиці – Пекін.
Важливо, що в рамках турне театр тіней VERBA вперше презентував глядачам оновлене шоу “Королівство Тіней”. Тіньові історії про Попелюшку, Геркулеса, Гаррі Поттера гармонійно чергувалися з виступами в жанрах акробатики і світлового шоу. Закінчувалось шоу особливим сюрпризом для китайського глядача. А саме, мультижанровим перформансом в національному стилі. У короткій тематичній постановці були поєднані неординарні етюди. Точніше, елементи народного китайського танцю, знакові символи культури Китаю, виконані в тіньових образах і доповнені світловим шоу.

Осінній тур 2018 подарував новий досвід

На деяких виступах артистам вдалося ближче познайомитися з глядачами. Тобто, відповісти на їхні запитання під час імпровізованих Q & А. Також можна було сфотографуватися всім охочим. Приємною несподіванкою було зустріти серед аудиторії вихідців з України або російськомовних жителів Китаю.
У місті Усі команда VERBA на прохання організаторів навіть дала невеличкий майстер-клас для дітей перед шоу. Маленькі глядачі змогли спробувати себе в ролі виконавців і створити кілька тіньових фігур за допомогою своїх тіл. Звісно, діти завжди залишаються під враженням. Але в цей раз і батьки з задоволенням були залучені в процес.
У вільний від роботи день артисти також відвідали улюблений Шанхай. А, перебуваючи в Пекіні, нарешті змогли побувати на Великій Китайській стіні. І отримали такий же неймовірний заряд емоцій і натхнення, як і під час виступів на сцені.

Незважаючи, на те, що Китай відрізняється культурно і ментально – це вже другий дім. Якщо підрахувати, театр тіней Верба частіше виступав навіть там, ніж в Україні. Осінній тур театру тіней в Китай – другий за рік. Але повертаючись, звичайно ж, не може не радувати їжа та українським обличчям.