Global Teachers Prize Ukraine 2023, Verba Shadow Theatre, театр тіней Verba

Global Teachers Prize Ukraine

October 07, 2023

Привіт, дорогі друзі!

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами нашими враженнями від незабутнього вечора, коли ми вдруге виступали на церемонії Global Teachers Prize Ukraine.

Ця подія – не просто ще одна церемонія нагородження. Вона – символ визнання та шани до тих, хто формує майбутнє нашої нації, наших дітей – вчителів. П’ять років тому, коли премія стартувала в Україні, ми ще не знали, наскільки важливим стане цей захід. Але зараз, в часи, коли країна переживає непрості часи, слова “Вчителі важливі” набувають особливого значення. 

Цього року, виступаючи на сцені, наші серця одночасно відчували і смуток і гордість. Ми знали, що наша вистава про війну має особливе значення. Це не просто історія боротьби та витривалості, але і вшанування нескореного духу українського народу, втілення надії, яку нам привили в тому числі і наші вчителі. Вчителі ж сьогодення змушені робити це, незважаючи ні на які обставини і забезпечуючи безпеку кожному учневі. 

Ми не могли залишитися осторонь від необхідності допомагати один одному. Саме тому ми вирішили донатити ту ж кількість гривень, скільки переглядів набирає наше відео про війну. Детальніше про ініціативу «Ваш перегляд – наш донат» ви можете прочитати в одній з наших попередніх статей.

Повертаючись до виступу, хочемо сказати, що сьогодні, кожен рух, кожен промінь світла та тіні в нашій постановці був присвячений їм – нашим вчителям, героям освітнього процесу. Але і через екран ми також намагаємося передати силу мистецтва, Ваші перегляди – лише посилюють віру в це. 

Важливо зазначити, що премія Global Teachers Prize Ukraine – це не тільки про відзначення успіхів вчителів, але й про підкреслення їх впливу на суспільство. Зоя Литвин, засновниця премії та голова спілки “Освіторія”, робить величезну справу, підтримуючи та розвиваючи освіту в нашій країні.

Для нас, членів колективу Verba, кожен виступ – це не просто шоу, це і наша історія, наші почуття, наша любов до країни та її людей. І цей вечір був особливим. Відчувати вдячні погляди вчителів, бачити їхні щасливі обличчя, розуміючи, що ми ділимося з ними частинкою нашого серця – це було неймовірно.

На завершення, хочу сказати, що в ці складні часи ми повинні пам’ятати: світло знань, яке несуть вчителі, ніколи не згасне, якщо ми будемо підтримувати й цінувати їх. І ми, як Verba, завжди будемо раді висвітлювати це світло через нашу творчість.

Дякуємо кожному, хто був з нами цього вечора. Дякуємо за вашу невгамовну працю, дорогі вчителі. Разом ми робимо наше майбутнє світлішим!