Helping Everywhere with Art, Verba Shadow Theatre, театр тіней Verba

Helping Everywhere with Art

October 07, 2023

Нещодавно наш театр тіней Verba став частиною унікального проекту, що засвідчив міцність і теплоту американсько-українських відносин. З ініціативи Девіда Сендса, CEO Stone Cold Production, ми отримали запрошення приєднатись до благодійної ініціативи Helping Everywhere with Art, спрямованої на підтримку українських дітей, постраждалих від війни.

Організатори планували зібрати кошти через мистецькі заходи, в тому числі і концерт в Арізоні, запланований на 7 жовтня 2023 року. Але, стикнувшись з викликами бюрократії і високими витратами на транспорт, ми вирішили виступити онлайн. Наша постановка «Війна», доступна на нашому YouTube-каналі, стала центральною частиною заходу.

Спеціально для заходу ми підготували відео-подяку, а пізніше Девід Сендс відвідав Україну, де зняв серію інтерв’ю про українських волонтерів у Чернігові та Києві. Наше партнерство і спільні зусилля принесли вагомі результати: на концерті «Діти України» та онлайн-аукціоні було зібрано 10 000 доларів, що піде на підтримку українських дітей, які переживають війну.

Особливу увагу організатори приділяли тому факту, що кожен куплений квиток — це не лише засіб підтримки, але й шанс надати психологічну допомогу та лікування дітям, які втратили батьків або перебувають у прийомних сім’ях.

Навіть якщо ви не змогли побувати на живому концерті, ми радимо вам переглянути його запис. Відчуйте силу і важливість нашого виступу та долучіться до нашої благодійної акції «ваш перегляд – наш донат». Це не лише можливість насолодитися вражаючим театром тіней, але й спосіб допомогти нам будувати світле майбутнє для дітей за допомогою всезагальної мови мистецтва.