Shadow Theatre Verba on the Nordic Business Forum 2023

Театр тіней на бізнес форумі в Хельсінкі

September 28, 2023

Привіт, дорогі читачі! Ми раді поділитися з вами нашим нещодавнім досвідом виступу на неймовірному Nordic Business Forum 2023, де ми мали честь виступити в якості одних з неанонсованих артистів. Наш виступ став певним сюрпризом для аудиторії, що налічувала більше 6000 глядачів.

Nordic Business Forum – це щорічна подія, яка об’єднує тисячі бізнес-лідерів, підприємців та інноваторів з усього світу. Це платформа для навчання, нетворкінгу та натхнення. Цьогорічна тема форуму була “Be the Change”, а серед спікерів були експерти та візіонери, такі як Марина Саприкіна, засновниця та генеральна директорка CSR Ukraine.

До речі, саме завдяки її рекомендації і попередній перемозі Міли в навчальній програмі UWE Hub-1.0, ми були помічені і запрошені на форум.

Maryna Saprykina on the Nordic Business Forum 2023

Нас запросили виступити якраз перед виступом Марини, і ми вирішили поділитися нашим перформансом про війну в Україні, який ми готували для шоу America’s Got Talent у 2019 році. Цей виступ дуже особливий для нас, тому що він розповідає історію боротьби нашої країни за свободу і мир. Це данина пам’яті всім тим, хто віддали своє життя за нашу незалежність та гідність.

За допомогою наших тіл, світла та музики, ми намагалися створити приголомшливі образи та сцени, які відображають історію та реальність війни. Ми хотіли передати емоції та послання, які ми відчуваємо як українці: біль, надію, мужність та стійкість. Ми також хотіли підвищити обізнаність та емпатію серед глядачів і надихнути їх на дії заради кращого світу.

Shadow Theatre Verba on the Nordic Business Forum 2023

Ми були вражені реакцією аудиторії. Вони дякували нам бурхливими оплесками. Після виступу до нас зверталися в соціальних мережах, щоб висловити свою вдячність і підтримку. Ми отримали багато позитивних коментарів та повідомлень від людей, які були зворушені нашим виступом.

Shadow Theatre Verba on the Nordic Business Forum 2023

Ми дуже вдячні за можливість поділитися нашим мистецтвом і нашою історією з такою престижною і впливовою аудиторією. Ми також дуже пишаємося тим, що представляємо нашу країну і нашу культуру на світовій сцені. Ми сподіваємося, що наш виступ якимось чином хоч трохи змінить ситуацію і надихне більше людей приєднатися до глобальної підтримки України заради миру.

Дякуємо, що читаєте наш блог. Сподіваємося, стаття вам сподобалася. Ви можете слідкувати за нами на YouTube, Facebook або Instagram, якщо хочете бачити більше наших виступів. Ви також можете зв’язатися з нами, якщо хочете побачити виставу вживу. Ми будемо раді почути вас!