UWE-hub 1-0 Mila Kyselutsia

Перемога на UWE-hub 1.0

October 27, 2022

Восени 2022 року Людмила Киселиця, підприємець та співзасновник нашого Театру тіней Verba, зробила важливий вклад розвиток бізнесу. Команда отримала грант у розмірі 4000 доларів від UWE-hub (хаб для українських жінок- підприємець). Організація, яка займається підтримкою та розширенням прав і можливостей жінок в Україні та за кордоном. Грантову суму можна було використати на бізнес-послуги. І тому було вирішено витратити їх на консалтингове та маркетингове агентства.

Трохи докладніше про UWE-Hub. Це онлайн-платформа, створена компанією CSR Ukraine та її платформою Career Hub в рамках програми «Мріємо та діємо». Цю платформу було створено, щоб забезпечити комплексну систему підтримки для жінок-підприємців, які були змушені залишити свої домівки після початку російсько-української війни 24 лютого 2022 року. Вона спрямована на допомогу як тим жінкам,у Яким є поки лише бізнес-ідея, так і тим, хто вже є власниками свого бізнесу.

Крім грошового гранту, UWE-Hub пропонує безліч цінних знань та можливостей. Це спільнота, де також можна просто спілкуватися, співпрацювати та ділитися своїм досвідом. Платформа об’єднує людей-однодумців, які подолали численні виклики та труднощі, реалізуючи свої підприємницькі мрії. Завдяки нетворкінгу та програмам наставництва жінки різного віку можуть отримати безцінні знання, поради та підтримку від досвідчених професіоналів, які пройшли подібний шлях.

Крім того, UWE-Hub надає учасникам інтенсивний досвід навчання. У рамках програми всі учасники мали 24 академічні години лекцій, практичних завдань та психологічної підготовки.

Ці освітні компоненти розроблені для підвищення підприємницьких навичок, сприяння інноваціям і посилення ділової компетенції. Оснащуючи жінок знаннями та інструментами, необхідними для процвітання в бізнесі, UWE-Hub дає їм змогу досягати своїх цілей і робити внесок в економічне зростання та соціальний розвиток України.

Успіх лідерки театру Людмили Киселиці в отриманні гранту UWE-Hub відображає виняткову відданість справі українців – бізнесменів та непохитну рішучість навіть в такий складний час.

Своєю працею театр тіней Verba, безперечно, зробив свій внесок у збагачення української культури та популяризацію мистецького самовираження. Він має глядачів у всьому світі завдяки захоплюючими виступами, поєднанням танцю, оповідань і візуальних ефектів.
Грант дав можливість Verba досліджувати нові шляхи зростання та розвитку. Команда провела аналіз свого бізнесу, а завдяки маркетинговому дослідженню виявила проблеми розвитку власного бренду.

Отримання гранту UWE-Hub не привід похизуватись,а скоріше причина зробити це джерелом натхнення для жінок-початківців та підприємниць з досвідом в Україні та за її межами.

Команда та співзасновниця Verba дуже радять, щоб кожен підприємець, особливо на етапі ідеї, потрапив у дбайливі руки UWE Hub.