Solder, Verba Shadow Theatre, shadow show, war

Збір для потреб ЗСУ

Ваш перегляд – наш донат. Запускаємо збір для потреб ЗСУ.

Ваша задача дивитись відео – наша поповнювати банку для ЗСУ. Звичайно, чим більше переглядів, тим більший донат.

Для України війна почалася ще в 2014 році. Вже тоді, з початком війни, ми всім театральним колективом розуміли, що просто не маємо права стояти осторонь. Тому на найпопулярніше талант шоу в Америці 2019 року вирішено було везти номер про війну в Україні, щоб надати розголосу та привернути увагу спільноти до подій в Україні. Тоді цей номер побачили мільйони глядачів та користувачів Youtube.

Ніхто тоді не міг знати, що ця постановка стане наче пророцтвом і 24-го лютого 2022 року, з початком повномасштабної війни, цей геноцид та неминуче горе прийде до кожної української хати.

Ми дуже сподіваємось, що цей творчий проект здатен привернути увагу широкого загалу та дійти до глибини душі, доторкнутися до серця, визвати емоції. Щоб кожен памʼятав та міг приміряти ситуацію «на себе» і розуміти як це страшно та що це таке, коли справжня війна стукає у твій дім. Що так не має бути. Хто розпочинає війну, хто підтримує війну, хто схвалює ведення бойових дій, той стоїть на стороні абсолютного зла та не має жодного виправдання.

Ми маємо виховувати людяність у підростаючого покоління та одночасно боротися за справедливість.

В нашому тіньовому номері ми показали молоду пару, що до нестями кохає один одного, одружується та отримують подарунок долі – немовля.
Не маючи часу вдосталь насолодитися сімейним життям , дружина відправляє чоловіка захищати Батьківщину .
Виборюючи перемогу для своєї країни, він втрачає найдорожче. Ціна перемоги для нього – це понівечений дім та загибель коханої дружини .
Тільки янголи змогли вберегти дитину, їхнього сина…

І це тільки один з прикладів розбитої долі. А такі історії, на жаль, ми бачимо щодня.

Бо війна – це тисячі понівечених життів, це маленькі діти, що втрачають батьків, діти, яких примусово переселяють на інші території, це каліцтво фізичне та моральне для всієї нації, де просто неможливо залишитися ментально здоровим після всіх пережитих подій. Це батьки, у яких на руках помирають дворічні діти, або годинами залишаються під завалами в очікуванні допомоги.

Хтось з адекватних хотів би для своїх дітей такого дитинства, незважаючи якого ти віросповідання чи на якій території ти живеш?
Чому хтось має вирішувати долю твоєї родини та твоєї країни?

Зараз сотні тисяч людей, що покинули свої домівки та домашніх улюбленців, вимушені шукати собі прихисток на інших територіях своєї країни чи закордоном.
Скільки тисяч чоловіків, синів вже ніколи не повернуться до своїх дітей, жінок та матерів.

Війна одного дня закінчиться, але скільки ще ми будемо відчувати реальність руйнувань та наслідки війни. Ці рани ще довго будуть кровоточити, а на шрами серці залишаться назавжди.

Тому своєю роботою ми би хотіли показати, що війна – це непоправне горе та пекучі сльози. Всі ті жахи нашої історії потрібно памʼятати та з генетичним кодом передавати наступним поколінням, щоб більше ніколи не допустити такого сценарію розвитку подій.

Використовуючи мистецтво як потужний інструмент для спілкування та вираження своєї позиції, ми прагнемо створити резонанс та не дати забути про боротьбу України. 

Ваш ПЕРЕГЛЯД – наш ДОНАТ

«Ваш ПЕРЕГЛЯД – наш ДОНАТ» – акція, яку ми запустили весною 2023 року для збору коштів на потреби Збройних Сил України. У рамках цієї кампанії кожні два тижні (або коли набереться ціле число переглядів), ми вирішили жертвувати суму грошей в гривнях, яка дорівнює кількості переглядів постановки про війну на YouTube. Наші відео зазвичай набирають близько 10 тисяч переглядів, але є деякі з 10 мільйонами. Тобто ця ініціатива має величезний потенціал. Використовуючи силу мистецтва та нашу тінь ми прагнемо поширювати обізнаність про російсько-українську війну, а також стараємось надавати підтримку захисникам на передовій.

Перша тисяча переглядів, а отже і перша тисяча гривень, була відправлена на збір чернігівського підприємця, блогера та волонтера Максима Садовського на ремонт авто для наших захисників.

Наступну тисячу ми вирішили  перенаправити на ліквідацію екоциду від підриву росіянами Каховської ГЕС.

Переглядаючи відео та ділячись ним у соціальних мережах, Ви також можете зробити свій внесок. Ми наголошуємо, що кожен перегляд і репост має значення!

Віримо, що маленької допомоги не буває.

Наша команда висловлює глибоку вдячність за будь-яку форму участі в нашій акції!