AISF, Shadow Theatre Verba at the Austrian International Storytelling Festival in Graz, театр тіней

Австрійський міжнародний фестиваль оповідання

У травні 2023 року в мальовничому місті Грац в Австрії відбулася низка захоплюючих вистав під час Австрійського міжнародного фестивалю оповідання. Серед багатьох талановитих артистів і груп, які прикрашали захід, наш Театр тіней Верба продемонстрував надзвичайний талант і залишив глядачів у захваті своїми захоплюючими виступами тіней. Було дуже приємно повернутися на Австрійський міжнародний фестиваль оповідання через три роки. Протягом трьох чарівних днів, з 25 по 27 травня, Verba перенесла глядачів у світ магії, уяви та емоцій через захоплюючі тіньові адаптації популярних казок, таких як «Аліса в країні тіней», «Чарівник», «Крижане серце», і наше зворушливе зображення «Війни в Україні».

Аліса в країні тіней

Розпочавши участь у фестивалі, Театр тіней Верба захопив глядачів постановкою «Аліси в країні тіней». Поєднавши заплутану гру тіней, майстерне оповідання та інноваційну хореографію, ми оживили позачасових персонажів Льюїса Керролла таким чином, що це сподобало як молодим, так і старим. Взаємодія світла й тіней малювала на екрані яскраву картину, а точні рухи виконавців демонстрували їхню надзвичайну майстерність і креативність.

Чарівник

Продовжуючи свою захоплюючу подорож світом тіней, Верба сплела свою магію з «Чарівником». Черпаючи натхнення в улюбленій казці про Оза, трупа досліджувала глибини фантазії та чудес. Завдяки творчому використанню світла й тіні вони перенесли глядачів у містичну країну магії. Бездоганна синхронність виконавців і справжній артистизм наших тіньових рухів зробили цей виступ незабутнім.

Крижане серце

Наступним шоу Театру тіней Verba стали зворушливі екранізації «Крижаного серця». Завдяки делікатним рухам і вмілому маніпулюванню тінями ми оживили улюблених героїв Ельзи, Анни та Олафа, пробудивши магію та ніжні емоції оригінальної історії.

Війна в Україні

У фіналі вистави на Австрійському міжнародному фестивалі оповідань Театр тіней Verba вразив глядачів емоційним і щемливим зображенням «Війни в Україні». Він передав руйнівний вплив конфлікту, підкресливши силу та стійкість постраждалих.

Вплив і реакції

Триденна присутність на фестивалі Театр тіней Verba справила глибоке враження на всіх, хто мав задоволення бути свідком наших вистав. Поєднання інноваційних технік оповідання і бездоганного виконання захопило публіку, залишивши її в захваті від величезного таланту виконавців. Унікальна здатність Верби створювати оповіді, використовуючи лише світло й тіні, була водночас приголомшливою візуально й емоційно викликала враження, залишаючи незабутнє враження в серцях і умах глядачів.

Виступи Театру тіней Verba були зустрінуті бурхливими оплесками та схвальними відгуками глядачів і критиків. Наша відданість ремеслу, увага до деталей і неперевершена краса наших виступів викликали глибокий відгук у всіх присутніх. Чарівний світ, який ми створили на сцені, став воротами для глядачів, щоб зануритися в казки, які вони знали і любили, але зі свіжим і інноваційним відтінком.