3D театр теней на «Болгария имеет талант» 3D театр тіней на «Болгарія має талант» 3D shadow show on "Bulgaria got talent"

3D театр тіней на «Болгарія має талант»

November 16, 2019

3D театр тіней на «Болгарія має талант»

Після неймовірно надихаючого виступу на America’s got talent, 3D театр тіней Verba запросили на тв-шоу «Болгарія має талант». Зйомки проводить телеканал bTV. Це 6 сезон тв-проекту. Звичайно після Америки, є багато аспектів для порівняння. Але тим не менше на «България търси талант» працюють безперечно професіонали. Починаючи від технічного оснащення, закінчуючи персоналом. Нас забезпечили перекладачем на весь період знімального процесу. Будь-які технічні проблеми вирішували дуже швидко і якісною технікою. Суді були в міру толерантними і говорили дійсно те, що думають. А не заздалегідь прописаний текст. Артистів переглядали Любен ДИЛОВА, ІКО Хазарта, Катерина Євро і Славена Ватова.

Полуфіналісти «България търси талант»

Театр тіней Verba був обраний на предкастинг по відео. Далі групу запросили на безпосередньо зйомки кастингу в Софію. Для підкорення болгарського глядача була обрана досить сильна постановка – «Ігри Престолів» в 3D. У Болгарії виявилося багато фанатів серіалу. І було отримано  безліч позитивних відгуків в соцмережах проекту. Що й дало беззаперечний шанс пройти в півфінал. 3D Театр тіней знімався для ефіру на «Болгарія має талант» в серпні. А світ побачив всіх конкурсантів у листопаді.

І Verba Shadow 16го листопада дізналися, що вони пройшли в півфінал шоу. Наступний етап був 1го грудня. Часу на підготовку було достатньо. Звичайно, хотілося б не тільки здивувати болгар, а й запам’ятатися їм. Тому було прийнято рішення продемонструвати номер про війну і кохання. Це саме та постановка, після якої про Верба Шедов заговорили з новою силою. Той номер, який назавжди залишиться в пам’яті глядачів не тільки 13 го сезону «America’s got talent», а й усього світу.

На, на жаль, 3D театр тіней на «Болгарія має талант» не пройшов далі. Що, в принципі, завжди рулетка. А складність в тому, що вирішує глядацьке голосування. І аудиторія зазвичай голосує за своїх співгромадян або милих діток. І так і вийшло, що фінал 6го сезону був більш «дитячим», ніж всі попередні.

Хоча журі були в захваті від 3Д театр тіней. А глядацький зал стоячи вітав виступ українців. І після продюсера проекту поділилися найкращими відгуками і коментарями про побачене.

3Д Театр тіней на «Болгарія має талан» – сам виступ ви можете побачити на відео нижче:

https://talant.btv.bg/video/videos/season-6/epizod-12/verba-teatar-na-senkite.html