театр тіней на global teachers prize

Театр тіней на Global Teachers Prize 2019

October 08, 2019

Театр тіней на Global Teachers Prize 2019

5го жовтня в Національній опері України пройшла щорічна міжнародна премія вчителів GLOBAL TEACHER PRIZE. Навіть не просто вчителів, а тих, хто вніс незаперечний видатний внесок в свою професію. І театр тіней Verba Shadow на ряду з відомими українськими виконавцями були запрошені привітати номінантів Global Teachers Prize 2019. Також, виступали ONUKA, Оксана Муха і Тіна Кароль з військовим оркестром. Справжнім сюрпризом став перформанс ТНМК разом з переможцями і фіналістами премії минулих двох років. Спеціально для Global Teacher Prize музиканти спільно з учителями записали трек – пісню «Прокачай» .

Театр тіней Верба Шадов виступали з постановкою Ігри Престолів. І в кінці зібрали статуетку церемонії. Внизу представлена ​​нарізка з заходу. Повноцінний перформанс і інші номери Verba Shadow можна знайти за посиланням.

Global Teachers Prize

Засновники премії – фонд Varkey GEMS Foundation. Причина створення – нагадати про важливість педагогів. Нагадати про те, що не важливо, в якому куточку світу ти займаєшся навчанням. Твої зусилля варті того, щоб бути визнаними на найвищому рівні. Українські вчителі боролися за приз в 250 тисяч гривень на поїздку на GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM 2020 ДУБАЙ. Могли брати участь наступні педагоги. По-перше ті, хто готували своїх учнів до будь-яких конкурсів, олімпіад. Вони не обов’язково в них перемогли, але зробили помітний прорив вперед у своїх навчальних досягненнях. По-друге, вчитель повинен впроваджувати інноваційні освітні практики. По-третє, мати досягнення в професійній сфері, які визнають, як колеги по цеху, так і суспільство. Далі, і це, одна з ключових вимог, – вкладати в вихованців загальнолюдські принципи, прищеплювати бажання вчитися поза школою. І останнє, своїм прикладом популяризувати професію українського педагога. Перемогу в GLOBAL TEACHER PRIZE в цьому році отримала Наталія Кидалова (вчителька англійської мови і зарубіжної літератури). Вона обійшла близько 3 тисяч учителів, що подавали заявки. І була обрана по ряду причин. На уроках Наталії учні не тільки вивчають літературу, а й читають реп. Вчителька є тренером і куратором Південного Хаба Всеукраїнської програми підтримки освітніх реформ “Демократична школа”. Також, через її активності школа виграла обладнання для smart-класу.