Pink Verba acrobatics, парна акробатика

Театр тіней та Пінк навчать Вас акробатиці

October 02, 2019

Театр тіней та Пінк навчають танцювати

Саме під такою назвою була запущена кооперація з популярним журналом PINK.  Осінь – це пора навчання, тому театр тіней та Пінк створили серію майстер-класів. У чому ж суть? Раз на два тижні ми будемо випускати відео-уроки. Крайній буде 25 грудня. І якраз до Нового Року Ви зможете отримати новий навик. По нашим відео Ви навчитеся робити танцювальні підтримки з партнером, акробатичні елементи, хенд-стенд. До речі, крім майстер-класів по відео, ми також проводимо виїзні. Наша вікова група від 6 до 90 років. Нещодавно ми протестували новий вид діяльності – постановка номера для корпоративних співробітників. Всього за 4 репетиції ми зможемо створити з Вами перформанс в жанрі театру тіней. Все обладнання ми надаємо. Тому, якщо Ви хочете познайомитися зі своєю тінню і навчитися чомусь новому – сміливо зв’язуйтесь з нашими менеджерами.

З усіма іншими форматами співпраці Ви можете ознайомитисть ТУТ

Мета майстер-класів від театру тіней та Пінк

Хочеться відзначити, що такого роду інформації в інтернеті дуже мало. Є тисячі відео з виступів, але саме контент навчального характеру потрібно ще пошукати. І, звичайно, не варто забувати про мовний бар’єр. Тому всі підтримки, які ми використовуємо в постановках нашого театру тіней ми перевіряли методом проб та помилок. Дивились відео і ставили по-секундно на паузу, щоб розглянути деталі. Так і виникла ідея запустити свої відео навчальних уроків. Тепер у нас величезна база різного роду елементів і ми хочемо поділити нею з усім світом.

На першому відео-уроці театр тіней та Пінк покажуть ТОП-5 найбільш простих підтримок за нашою версією. Детальний опис кожної, Ви знайдете перейшовши по посиланню на статтю.

Наш хореограф намагалася максимально доступно і просто прописати послідовність дій. Якщо у Вас виникнуть питання – Ви можете сміливо їх задавати в коментарях під відео. А також, якщо Ви хочете, щоб ми поетапно розібрали будь-яку підтримку – надсилайте її і в міру можливості ми створимо по ній урок.

Сподіваємось, з нами Ви полюбите акробатичні підтримки!