Shadow Theatre Verba - OFEV, театр тіней

Shadows of Hope: вистава на замовлення для OFEV

September 29, 2019

Театр тіней Verba вірить у трансформаційну силу оповідання, і нещодавно ми мали честь співпрацювати з фармацевтичною компанією, щоб створити спеціальну виставу для івенту в Мадриді, Іспанія. Захід мав на меті представити OFEV, рецептурний препарат, який використовується для лікування ідіопатичного фіброзу легенів (IPF). Черпаючи натхнення з досвіду пацієнтів з IPF, наші талановиті артисти створили заворожуюче шоу тіней, яке захопило глядачів і вселило почуття надії.

На самому початку вистави сцена купалася в теплому світінні, символізуючи світанок нового дня, наповненого можливостями. За допомогою силуетів ми створили затишний будинок і дерево, що відображають простоту повсякденного життя. У будинку можна було побачити жінку, яка готувала вечерю, а на дворі її чоловік грався з собакою. Весь простір наповнювався щастям, коли сімʼя зібралися за столом, розділяючи радісні моменти разом.

Shadow Theatre Verba - OFEV, театр тіней

Серед спокою почали з’являтися ледь помітні ознаки тривожності. Тіні перемістилися на господиню, що мила посуд. Жінка почала відчувати що щось не шаразд і ерспектива змінилася, щоб показати її руки. Глядач бачить, що колір шкіри на руках почав змінюватися, символізуючи прогресування хвороби. Шкіра жінки почервоніла, а пальці стали синіми, що свідчить про вплив IPF. Біль стає нестерпнішим, і жінка падає. Її чоловік кижається до неї і вони разом їдуть до лікарні.

Shadow Theatre Verba - OFEV, театр тіней

Навколо жінки стоять різні лікарі, у тому числі дерматологи, гастроентерологи, ранологи і пластичні хірурги. Незважаючи на всі зусилля, вони не змогли поставити остаточний діагноз, через що жінка почувалася в пастці та безнадійною.

Shadow Theatre Verba - OFEV, театр тіней

Під час розгортання історії тіні зображували погіршення фізичного стану жінки. Завдання, які колись були простими, ставали все складнішими. Її чоловік, не підозрюючи про тяжкість її хвороби, запросив її піти на ранкову пробіжку. Але вона більше не могла знайти в собі сили навіть стояти, її тіло піддавалося все більшим обмеженням. Тіні передають її смуток, поки вона сидить в кріслі, її кашель лунає кімнатою.

Shadow Theatre Verba - OFEV, театр тіней

Зі зміною музики з’явився проблиск надії. На сцену вийшов ревматолог, пропонуючи промінь світла серед темряви. Лікар діагностував у неї ідіопатичний легеневий фіброз, що пролило світло на причину її страждань. Тіні переходять до зображення лабораторії, що представляє процес досліджень і розробок. Потім він перетворився на силует OFEV – ліків, що дарує проблиск надії. Лікар, тримаючи в руках ліки, підійшов до жінки. Вона прийняла таблетку, і її охопило відчуття полегшення. Поступово її сили поверталися, і крок за кроком вона йде до своєї родини, готова знову обійняти їх.

У зворушливий момент тіні утворили слово «OFEV», що символізує силу цього препарату в покращенні життя пацієнтів з IPF, а вистава завершується зворушливою сценою возз’єднання сім’ї.