iBox, workshow, shadow theatre, shadow show, Verba, театр тіней, Тимбілдинг, team building

Тимбілдинг з театром тіней Верба

August 24, 2019

Місце для творчості навіть у звичайних офісних робочих буднях знайдеться завжди. Ми давно мріяли зробити жанр театру тіней ближчим до людей. Щоб його можна було побачити не тільки на Youtube і талант шоу, а і самим стати хоч на годинку актором, та познайомитися по ближче зі своєю тінню. І в цьому нам дуже допоміг запит від компанії Ibox – провести тимбілдинг для офісних працівників компанії. Щоб саме вони брали участь в тіні та змогли виступити з постановкою на своєму івенті.

Маємо ось таке відео на нашому каналі, де ви можете переконатись, що театр тіней, як жанр, доступний для кожного. Не має значення ти професійний танцівник чи працівник офісу. Високий ти чи низький, тобі наразі двадцять чи ти вже майже перетнув межу пʼятдесяти.

Після обговорень з замовником, стосовно очікувань та побажань по формату проведення майстер-класів та вибору теми постановки, було узгоджено наступний формат роботи.

Ми робимо репетиційну базу прямо в офісі Ibox. Ми зробили це для зручності та створення більш дружньої атмосфери. Не виходячи з офісу – ти вже на репетиційному майданчику. Ми збираємо екран, встановлюємо апаратуру. Наприкінці робочого дня чекаємо на учасників, які за кілька кроків зі свого стільця в офісі, попадають за лаштунки театру тіней.

iBox, workshow, shadow theatre, shadow show, Verba, театр тіней

Розминка, трошки теорії і вже наприкінці першої репетиції Ibox team збирає Ейфелеву вежу та авто. Панує дуже легка та невимушена атмосфера. Ти працюєш зі своєми колегами, але представляєш себе в новому амплуа. Багато хто розкривається з іншої сторони. А ще це посилює цілісність і міцність команди.

iBox, workshow, shadow theatre, shadow show, Verba, театр тіней

За сценарієм це був номер в тіні – Євротур, мандрівка різними країнами та містами.

Це однозначно один з найкрутіших та найунікальніших видів тім-білдингу. Ми дуже натхненні співпрацею з компанією Ibox та будемо раді надалі дарувати тіньовий позитив для всіх охочих .