judge cuts agt Театр тіней продовжує підкорювати Америку Shadow Theatre continues to conquer USA

Театр тіней продовжує підкорювати Америку

July 24, 2019

Театр тіней продовжує підкорювати Америку

Після чотирьох “YES” Театр тіней продовжує підкорювати Америку. Сьогодні вийшов другий епізод шоу America’s Got Talent за участю чернігівського театру тіней Verba Shadow.

Перший виступ був дуже успішним і його подивилося понад 10 мільйонів глядачів по всьому світу. Історія, яку показав театр тіней Verba була близька не лише українському глядачеві. Вона так само зачепила спогади багатьох людей в США, Сирії та В’єтнамі. Хтось писав, що ця історія нагадує їм про їх близьких, про батька або брата, які загинули на війні. А хтось просто захоплювався пластикою танцюристів. Тим, як за допомогою  лише тіл можна розповісти цілу історію. Дивитись відео з постановкую про війну.

Як тільки ейфорія після першого виступу спала, стало питання, що показати в другому турі. Це повинна бути зовсім інша історія, те, що ніяк не можуть очікувати ні глядачі, ні судді.

Також, основною відмінністю цього туру від першого була наявність величезної кількості інтерв’ю. Адже тепер кожен учасник реальний претендент на вихід в прямі ефіри і перемогу в шоу. Два дні зйомок в різних локаціях, інтерв’ю для телебачення і соц.мереж. І тільки після всього цього живий виступ.

Постановка Wizard Boy

Театр тіней – це те, що дивує і заворожує, те, що більше схоже на незвичайний мультфільм ніж на театр.

Порадившись з Володимиром Маріним – режисером, який створював історію для першого виступу, було прийнято рішення показати постановку про чарівника. Ось як він прокоментував постановку: «Завжди хочеться вірити в диво і чарівництво, і дитині і дорослому. Ось і ми вирішили з театром Верба перенести публіку в химерний світ ілюзії і чаклунства. Використавши деякі цікаві технологічні прийоми в номері WIZARD. »

Цей сюжет дозволяє розкрити по максимуму всі можливості як театру тіней, так і 3D технології. Використовуючи 3D стало можливим розширити межі звичного “плоского” театру тіней. Техніка артистів, барвисті костюми і візуальні спецефекти повинні були вразити глядачів і журі!

Зйомки другого туру проходили на території Universal Studios Hollywood. Артисти потрапили ніби в інший світ. Тут знімалася величезна кількість відомих фільмів, наприклад, «Трансформери», «Один вдома», «Назад в майбутнє», «Пірати карибського моря», «Гаррі Поттер» та інші.

Всім суддям неймовірно сподобався номер, це було дійсно щось нове. І те, що ще ніхто ніколи не бачив. Далі артистам залишається тільки чекати, чи оберуть їх серед інших, не менш видатних . На кону подальша участь і боротьба за 1 мільйон доларів.