украинцы на америка имеет талант, verba shadow on america's got talent, українці на америка має талант

Українці на Америка має талант

June 27, 2019

Українці на Америка має талант

Українці вже два роки мріяли представити країну на Америка має талант. Театр тіней VERBA SHADOW пройшов кастинг на наймасштабніше тв-шоу “Америка має талант”. Артисти знімались в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Зараз рейтинги шоу талантів в середньому близько 12 мільйонів глядачів. Театр тіней ВЕРБА ШЕДОВ першим в світі з’єднав два жанри. А саме, театр тіней + 3D проекцію. Потрапити на телебачення, особливо Американське – дуже складна задача. VERBA SHADOW йшли до цього 2 роки. У цьому сезоні з 40 тис. Учасників відібрали лише 225 конкурсантів. І українська група теж в їх числі. Перш за все, ти проходиш попередні кастинги перед продюсерами. Потім тебе або запрошують на безпосередньо зйомки, або ні.

Театр VERBA прагне вийти в фінал. Ну і звичайно, зайвим не буде грошовий приз – 1 000 000 $. Правда, при виграші сума виплачується не відразу, а протягом 40 років. Як фінансова щорічна рента. Але важливіше виграшу – це здійснення мрії. А саме, виступати зі своїм повнометражним шоу в Лас Вегасі.

Ціль участі театру тіней

А, якщо копнути глибше – то українська група VERBA SHADOW найбільше хоче, щоб їх театр асоціювався з Україною. Мріє одного разу стояти в ряду з видатними особистостями, як брати Клички, Бубка, Усик, Шевченко, Джамала. І ось уже кілька років досить швидкими темпами завойовує світ. До середини 2019го ВЕРБА об’їздила зі своїми виступами більше 37ми різних країн, в деякі з них повертається знову і знову. Звичайно, зараз вже все складніше дивувати глядача і журі. Саме тому українці вирішили поєднати нові 3Д технології з театром тіней. Мета – створення об’ємної тіньової постановки. Симбіоз тіні, артистів між екранами і 3Д проекції. Вам не потрібні 3Д-окуляри для перегляду. Ефект 3D створюється завдяки екрану, сітці і декільком проекторам. Танцюристи використовують простір між екранами, що робить їх ближче до глядача і додає реальності шоу.

Постановка театру тіней

Про що ж була постановка, яку українці ВЕРБА ШЕДОВ показували на Америка має талант? Артисти вирішили ризикнути (хоча тема не нова) і в черговий раз «прокричати» на весь світ про війну в Україні. І, на жаль, через 5 років, нагадати громадськості, що вона ще не закінчилася, хоча про неї не так часто говорять. Це постановка про любов, самопожертву і надію, що все це колись закінчиться. У три хвилини танцюристи вклали круговорот життя звичайного українського солдата, який став героєм як на війні, так і в мирному житті. Режисером міні-постановки VERBA и саме експерименту під назвою театр тіней 3D став популярний в Україні і за її межами режисер-постановник Марін Володимир. Його творіння глядачі могли зустрічати на таких тв-шоу як «America’s Got Talent», «Україна має Талант», «Х-Фактор». Рік тому він в кооперації з Віктором Кі (в минулому жонглером «Цирку дю Солей») також створив кілька захоплюючих номерів для Американського талант-шоу.

Всі подробиці виступу і саму постановку Ви можете подивитися на відео. Додамо, що театр тіней VERBA SHADOW пройшов до другого туру наймасштабнішого світового шоу талантів «America’s Got Talent».