театр теней на Show your show

Конференція Show Your Show

June 11, 2019

Конференція Show Your Show

У червні в Києві пройшла конференція Show your Show. І театр тіней став її учасником. Місце проведення було обрано не випадково – кіностудія Film.ua. Ця ініціатива покликана об’єднувати творців шоу, технічні компанії, а також продюсерські центри.В першу чергу, платформа ставить перед собою мету створити якомога більше міцних партнерських зв’язків. Організатори SYS постійно знаходяться в пошуку талановитих артистів. Саме тому театр тіней Verba Shadow вирішили стати частиною цього дійства.

Щороку на конференцію SYS приїжджають лідери індустрії шоу-бізнесу з усього світу. Обмін досвідом і знаннями з українськими колегами не проходить безслідно. Адже на базі платформи можна не тільки прослухати теорію. Але і відразу ж за фактом презентувати своє творіння іноземним гуру. Після цього було створено багато проектів.

Програма SYS 2019

Цього року хедлайнером, скажімо так, став відомий бельгійський режисер-постановник Франко Драгоне. А також були присутні співробітники Cirque du Soleil, Disneyland Paris, Europa Park, і ін. Програма конференція Show Your Show:
7.06 – старт конференції, виступи іноземних спікерів.
8.06 – виставка інтерактивного характеру. Презентація кейсів артистів і технологічних інновацій.
9.06 – воркшоп. Кооперація зарубіжних і українських учасників, обговорення створення спільного продукту.
10.06 – Зворотній зв’язок і продумування можливостей співпраці

Учасники конференції

Сама участь у конференції безкоштовна. Але кількість місць обмежена, тому потрібно було обов’язково пройти реєстрацію. Було виділено дві категорії учасників:
1) По-перше, творчі колективи і артисти. До неї належали ті, у кого була вже створена команда і готові перформанси. Давалася можливість зробити презентацію себе лідерам світової індустрії. Також отримати зворотній зв’язок і зацікавити потенційних покупців продукту. Приємно, що без проблем можна було попрацювати на воркшопі разом з Франко Драгоне та отримати безцінний досвід і знання.
2) По-друге, технічні компанії. До них відносились ті, хто працював з технічним обладнанням, створював декорації та реквізит для шоу різної складності. Давалася унікальна можливість обміну досвідом з трендсеттерами індустрії та фахівцями світового класу. Також була можливість презентації своїх якісних технічних рішень для шоу-мейкінгу.

Театр тіней Верба потрапили в першу категорію учасників. Звичайно ж хотілося презентувати кращу свою роботу. Тому були обрані «Легенди льоду і полум’я  3Д». Вони були створені в кооперації з Marin Art Studio. Постановка викликала приємний резонанс серед учасників конференції.