театр теней на Бродвее театр тіней на Бродвеї shadow show on Broadway

Театр тіней на Бродвеї

December 01, 2019

Театр тіней на Бродвеї

Після виступу на шоу «Америка має Талант» театр тіней запросили виступити на Бродвеї в Різдво. По-перше, це було неймовірно і складно повірити.
Після того, як вийшов перший ефір кастингу – інтерес до групи в США виріс ще більше.
Verba Shadow отримали дзвінок від одного з продюсерів Шоу The Illusionists (Ілюзіоністи). Цей проект зараз є одним з напрямків роботи Cirque du Soleil.
До речі, 2-5 квітня в Києві Палац Україна буде приймати це магічне дійство.
Можливо театр тіней Верба також буде виступати з кращими ілюзіоністами Бродвею.

Американський склад Verba Shadow

Близько півроку обговорювалися деталі проекту. Постановка розроблялася в жанрі театр тіней 3Д. Тематика – історія Різдва. Нестандартним для Verba Shadow була підготовка саме складу з Америки. А не просто постановки зі своєю групою. Кастинг і репетиції танцюристів проводилися в Лас Вегасі, штат Невада. Спочатку продюсера шоу «Ілюзіоністи» відбирали кращих. А потім, хореографи-постановники і режисер театр тіней Верба погоджували кандидатури. Це відбувалося через інтернет, грунтуючись на резюме, фото і відео. Варто відзначити, що ці ж танцюристи театру тіней також були і асистентами для ілюзіоністів.
Паралельно з затвердженням американської групи, основний український склад репетирував постановку в Чернігові. Була розроблена хореографія, створений 3Д контент, підготовлені декорації. Вийшла неймовірна Christmas 3D-історія від театру тіней в рамках шоу «The Illusionists» на Бродвеї.

Поїздка в Лас Вегас

У листопаді наш режисер Владислав Поліщук і хореограф Бригинець Яна полетіли в Лас Вегас. Основна мета була навчити театру тіней американців. Хоча вони мали досить сильну хореографічну базу, все ж з деякими труднощами танцюристи зіткнулися. Основна специфіка жанру полягає в тому, щоб відчувати не тільки своє тіло в просторі, а також і тіло сусідів, що стоять в фігурі. Інакше, якщо ви станете навіть на міліметр далі від мітки- тінь може вийти з діркою або спотвореною.

Так як часу на підготовку було небагато, группа не покидала зал. Як результат, протягом двох тижнів кожен день були дванадцятигодинні репетиції.
Постановка планувалася, як завершальна в шоу. Щоб глядачі перейнялися магією Різдва і Нового Року.

Але сталася неприємність, від якої ніхто не був застрахованим. В останній день перед першим виступом один з американських танцюристів отримав травму спини. Тому номер довелося викинути з шоу і замінити театром тіней рук.

Але ця колаборація не пройшла даремно. Зараз тіньове привітання Merry Christmas 3D гастролює з нашим театром по найбільших містах світу.