3D театр теней shadow show 3D 3Д театр тіней

3D Театр Тіней в Харкові та Дніпрі

December 12, 2019

3D Театр Тіней в Харкові і Дніпрі

Відразу ж по поверненню Verba Shadow з «Болгарія має талант» група представляла 3D театр тіней в Харкові та Дніпрі.
12 грудня артистів зустрічав глядач в театрі ім. Шевченко. При чому через високий ажіотаж була прийнято рішення зробити два шоу. Але так як залишався тиждень до концерту – вони були один за одним – о 17.00 і 19.00.
А 13 грудня Дніпро порадував не тільки сонячною погодою. Але і повним залом ПК Машинобудівників.

Опис шоу

Звичайно, коли давно працюєш і у тебе є багато фанатів – дуже хочеться їх дивувати. Хоча спрямованість шоу 3Д театру тіней так і залишилася на сімейну аудиторію. Проте, сюжети та постановки стали ще більш актуальними та «затягуючими» глядача. Чого варта інтерактивна частина на самому початку шоу.
Коли кожен бажаючий міг вийти на сцену і познайомитися зі Своєю Тінню та Тінями акторів Верба.

Головний герой і провідник в Світ теней- Мандрівник. Досліджує все нове навколо себе. Він і промінчик в його руці подорожують по всій планеті. Але в одну мить світло від лампи розлітається на тисячі світлячків і починає показувати різні історії та легенди про останні подорожі зі Світу Тіней.
Глядачі поринають в світ знайомих з дитинства героїв і пригод.
Їх зустрічає чарівна Русалонька, харизматична Жасмін, мужній Геркулес, улюблені смішні жителі Мадагаскару… і це лише мала частина зі списку персонажів улюблених мультфільмів та казок.
VERBA створила свій загадковий світ тіней.

3Д інновації у Світі Тіней

Команда театру так рада приїзду до вже такого рідного глядача. А також аншлагу і неймовірну емоційну віддачу.
Окрему подяку артисти хочуть висловити Дмитру Обеднікову який допоміг створити казкову атмосферу на початку шоу. А також Володимиру Маріну – за вдалий сумісний старт у створенні тіньових 3Д постановок.

Хочемо зазначити, що тільки Verba Shadow Show – єдині в світі, хто поєднують в собі два жанри – театр тіней і 3D шоу!Та першими успішно продемонстрували в США це на наймасштабнішому тв-шоу Талантів «America’s got talent”.