Театр теней на 1+1 Театр тіней на 1+1 Shadow Show on 1+1

Театр тіней на телеканалі 1+1

December 26, 2019

Театр тіней на телеканалі 1+1

В кінці року театр тіней Verba Shadow створив заставку до програми «Дубінізми» на телеканалі 1+1. Артисти разом з режисером передачі намагалися показати всю правду про політику в творчому ключі.

Сама передача – це авторська, іронічно-сатирична, суб’єктивна візія чинного депута Олександра Дубинського. Як колишній журналіст він дуже жорстко “проходиться” по владі та опозиції.

Так як сам проект політичний, концептуально хотілося б показати, що всі чиновники, і взагалі можновладці, всього лише маріонетки, якими керують цинічні ляльководи.

Сюжет заставки

Звичайно помістити в 40 секунд всю масштабну ідею завжди складне завдання і вимагає часу.
Але допомогло те, що це вже не перший досвід створення коротких роликів. Звичайно, з темою політики Верба Шедов та ще й на телеканалі 1 + 1 завжди була обережною. Але тут усвідомлення, що ти показуєш правду, надавало натхнення і дії народжувалися самі собою.

І так, про сюжет. У першому кадрі дві людини розмовляють, про щось домовляються, тиснуть руки.
Суть в тому, що це просто люди (майбутні депутати), які уклали угоду або пообіцяли щось один одному.
Далі ми переносимося в сьогодення. Вони вже біля “корита”, ось воно життя важливих персон … Ми бачимо кілька силуетів, які піднімають руки і них видно нитки, які тягнутися вгору. Тут відтворюються ряд рухів, властивих депутатам ВР. Хтось із танцюристів Verba голосує, хтось на вухо шепоче щось іншому. Решта сидять в телефоні…
Це все з нитками, що б глядач розумів, що всі вони нічого самі не вирішують.
У третій частині, з цієї метушні ми віддаляємося вгору (від’їзд). І, звичайно, бачимо, що всі зв’язки тягнутися до пальців «великих рук». Як в ляльковому театрі рухаються в такт.

І переходимо до основного, що театр тіней в кінці передачі на 1 + 1 повинен був показати. Це те, що всі чиновники, на жаль, – маріонетки, а зверху завжди є лялькар.

Фінальний пекшот (графіка) – на нитках падають букви з назвою програми ДУБІНІЗМІ.

Що з цього вийшло в тіні можна побачити на самому початку нових випусків щопонеділка о 23.45.