• Суперінтуіція

    Кінець року для театру тіней "Verba" був доволі насиченим. Крім концертів акторів театру запросили прийняти участь в зйомках шоу Суперінтуііція на "Новому каналі". Це вже аж 8 сезон проекту, але його популярність не падає. Самі зйомки проходять в павільйонах Film.ua Group, але транслюють випуск лише весною. Передача за участі театру тіней "Verba" вийшла 13 го квітня 2018.

    Ведучим був украіїнський шоумен, актор, співпродюсер і автор скетч-шоу "Вар‘яти шоу" та "Файна Юкрайна" - Сергій Притула.

    Перевіряли свою інтуііцію дві епатажні суперзірки - суперблондинка, співачка та акторка Оля Полякова та супербрюнетка экс-солістка группи Nikita Анастасія Кумейко, наразі відома як Dj Nana.

    Участником шоу Суперінтуііція від театру тіней був менеджер та актор колективу Руслан Бокач. Він стояв під номером один, а в списку занять, які мали вгадати, значився як "тінь". Стилісти передачі підготували Руслану яскраво-жовте вбрання, яке кардинально відрізняєтся від повсягденного, але маленька деталь, яка наштовхувала на роздуми був зонтик-капелюх. Що і помітила Оля Полякова. Звісно вона довго вагалась, але все ж так зробила правильный вибір і вгадала рід заннять Руслана. Щоб це підтвердити актори театру тіней "Verba” показали декілька кіно-мініатюр з режиссером та з закоханною парою в головній ролі. Було цікаво спостерігати за реакцією публіки, коли змонтували екран і почалась тіньова постановка. На обличчях глядачів, ведучого Сергія Притули та учасниць шоу Анастасіі Кумейко і Олі Поляковоії читалось здивування від того, як майстерно за допомогою тіл була створена історія та щира усмішка від емоційності виступу.

Made with Qards