VIVA Festival CATALOGUE 2016, shadow theatre

Врятуймо землю на Viva Film Festival

June 06, 2016

Наша вистава театру тіней “Врятуймо Землю” продовжує поширювати свій меседж! Ми раді повідомити, що наш короткометражний фільм був обраний півфіналістом у категорії “Екологія” на престижному кінофестивалі Viva Film Festival, що проходив у Сараєво, Боснія і Герцеговина.

У 2016 році на другий щорічний кінофестиваль Viva Film Festival було подано 2180 фільмів. Для нашого фільму про кліматичний активізм було великою честю бути відібраним у такому конкурентному середовищі. З-поміж тисяч фестивалів по всьому світу Viva також увійшов до списку 100 найкращих фестивалів на сайті Filmfreeway, що свідчить про його високу репутацію.

У категорії “Екологія” на Viva Film Festival відзначають фільми, які сприяють підвищенню екологічної обізнаності та поваги до нашої спільної природної спадщини. Як митці, що використовують театр тіней для натхнення до сталого розвитку, ми дуже пишаємося тим, що фільм “Врятуймо Землю” був визнаний у цій категорії. Фокус Viva Film Festival на фільмах, що спонукають до роздумів та досліджують стосунки людства з природою, ідеально відповідає ідеям нашого короткометражного фільму.

Окрім півфіналу в Сараєво, паралельні покази фільмів Viva відбулися ще в семи містах Боснії та Герцеговини. Це дозволило виставі “Врятуймо Землю” охопити аудиторію по всій країні із закликом захистити планету. Унікальний формат сателітних заходів Viva у поєднанні з майстер-класами для молодих кінематографістів демонструє прихильність фестивалю як до святкування кінематографа, так і до розвитку майбутніх талантів.

Save-the-Earth, festival, shadow theatre, movie

Визнання від кінофестивалю Viva додалося до зростаючого списку нагород фільму “Врятймо Землю”. Раніше наш короткометражний фільм був відзначений на різноманітних кінофестивалях по всьому світу:

На першому кінофестивалі Handle Climate Change Film Festival у Китаї “Врятуймо Землю” отримав нагороду за найкращий короткометражний фільм, будучи єдиним представником від України серед понад 1200 заявок. Цей новаторський фестиваль висвітлив наш кліматичний активізм через мистецтво театру тіней.

Фільм був обраний фіналістом у категорії короткометражних фільмів на престижній церемонії Grand IndieWise Convention, яка щорічно проходить у Вашингтоні, округ Колумбія. Потрапити до шорт-листа найкращих незалежних фільмів року на цій головній події індустрії було неймовірною честю для нас.

Перемога в номінації “Найкраще музичне відео” на International Peace & Film Festival в Орландо дала нам надію, що “Врятуймо Землю” може надихнути глядачів у всьому світі до дій на захист довкілля. Цей фестиваль визнав, що наш фільм поєднує в собі естетичну красу та активізм.

Не меншою честю для нас стало те, що “Врятуймо Землю” отримав найвищу нагороду за музичне відео на кінофестивалі Frames Film Festival у Великобританії, який щойно розпочався. Ця далекоглядна подія підтвердила, що наш давній вид мистецтва театру тіней може передавати важливі повідомлення про сталий розвиток.

Наш короткометражний фільм також був офіційно відібраний для участі у відомому фестивалі Short of the Year, який щорічно організовує Promofest в Іспанії, одна з найвідоміших світових платформ для короткометражних фільмів.

save the Earth, verba shadow theatre, tree, truck

Ми віримо, що такі конкурси, як Viva Film Festival, відіграють життєво важливу роль, куруючи змістовне кіно, яке залучає аудиторію до таких питань, як захист довкілля. Наш театр тіней має на меті емоційно долучити глядачів до актуальних тем за допомогою мистецьких інновацій. Ми дякуємо Viva за те, що вона слугує платформою для того, щоб донести до більшої кількості людей наш заклик бути управителями нашої планети.

Як кінематографісти, які бачать, що активізм та естетика йдуть пліч-о-пліч, ми продовжуватимемо подавати наші роботи на фестивалі, використовуючи кіно як силу добра. Слідкуйте за новими постановками театру тіней від нашої трупи з актуальними соціальними меседжами. Вистава “Врятуймо Землю” нагадує нам, що коли мистецтво йде від серця, його хвилі можуть розповсюджуватися дуже широко.

VIVA Festival CATALOGUE 2016, shadow theatre, save the earth