Handle Climate Change Film Festival

Handle Climate Change Film Festival

September 20, 2015

Ми готові кричати з дахів, що наша вистава театру людських тіней «Врятуймо Землю» отримала престижну нагороду «Відмінний короткометражний фільм» на кінофестивалі Handle Climate Change Film Festival (HCCFF) у Шеньчжені, Китай, у 2015 році! Як єдиний український представник серед 1245 претендентів із 93 країн і регіонів, ми в захваті від того, що наше важливе настільки потужно повідомлення резонувала у жюрі.

Коли ми вперше задумали втілити в життя виставу «Врятуймо Землю» за допомогою театру тіней на фоні надихаючої пісні Майкла Джексона, ми могли лише мріяти, що одного дня його визнають на такому новаторському кінофестивалі. Але ось ми тут, не віримо, що журі HCCFF обрало наш короткометражний фільм серед 49 неймовірних фіналістів. До речі, це не перша участь у кінофестивалі, наш виступ уже сягав фіналу у фестивалі Grand IndieWise Convention.

Наша невелика, але могутня трупа театру тіней вклала серця й душі в створення цієї вистави. За допомогою мистецтва театру людських тіней у поєднанні з сучасним закликом до дій проти зміни клімату ми сподівалися спонукати глядачів відчути необхідність захисту нашої дорогоцінної планети. Ця нагорода підтверджує, що наше творче бачення повністю відповідає актуальним проблемам що вирують у світі.

Що робить цю нагороду особливо важливою, так це те, що HCCFF є першим кінофестивалем у Китаї, який повністю присвячений дослідженню екологічних тем і кліматичної кризи. Для нас велика честь, що журі саме першого фестивалю визнало наш короткометражний фільм заслуговуючим визнання. Тепер «Врятуймо Землю» назавжди увійде в історію як одна з перших робіт, яка перемогла на HCCFF, яка є лідером у Китаї за використання фільмів для навчання та надихання до змін у сфері сталого розвитку.

Shadow Theatre Verba, Shadow show, Shadow dance, tree, deer, Lagos, Nigeria

Наслідки цієї фантастичної нагороди навіть ще більш вражаючі, адже найкращі роботи HCCFF будуть представлені на монументальній Конференції ООН зі зміни клімату в Парижі цього листопада. Ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися нашим закликом захистити нашу планету разом з впливовими лідерами та дипломатами з усього світу, які зібралися, щоб намітити курс на стале майбутнє.

Від щирого серця дякуємо далекоглядним засновникам кінофестивалю Handle Climate Change Film Festival за створення цієї спеціальної платформи. І щиро вітаємо всіх неймовірно талановитих кінематографістів, які взяли участь у цьогорічному фестивалі! Святкуючи цю радісну новину, ми почуваємося більш мотивованими, ніж будь-коли, продовжувати використовувати нашу унікальну форму мистецтва театру тіней, щоб поширювати повідомлення про те, що нашу Землю варто рятувати. Браво, HCCFF!