Save-the-Earth, festival, shadow theatre, movie

«Врятуймо Землю» – найкраще музичне відео

December 28, 2015

Нагороди за нашу виставу театру тіней «Врятуймо Землю» продовжуються! Ми раді повідомити, що наш надихаючий заклик захистити планету був відзначений як найкраще музичне відео на двох престижних кінофестивалях році – International Peace & Film Festival та the Frames Film Festival.

Коли ми вперше вирішили оживити культову пісню Майкла Джексона за допомогою мистецтва театру тіней, ми навіть не думали, що наш короткометражний фільм матиме такий сильний резонанс на фестивалях. Але ми в захваті від того, що нагальний меседж і захоплюючі візуальні ефекти вистави «Врятуймо Землю» тепер були відзначені журі чотирьох видатних фестивалів.

Визнання прийшло після того, як наш короткометражний фільм отримав нагороду «Відмінний короткометражний фільм» на піонерському кінофестивалі Handle Climate Change Film Festival (HCCFF) у Китаї на початку цього року. Будучи єдиним українським представником серед заявок із понад 90 країн, ми були раді, що HCCFF підкреслив нашу кліматичну активність через мистецтво театру тіней на своєму першому в історії фестивалі.

Крім того, «Бережімо Землю» було обрано фіналістом у категорії короткометражних фільмів на конвенції Grand IndieWise. Потрапити до короткого списку найкращих незалежних фільмів року на цій великій індустріальній події було неймовірною честю, яка ще більше мотивувала нашу активність.

Перемога в якості найкращого музичного відео на International Peace & Film Festival в Орландо дає нам надію, що «Врятуймо Землю» може надихнути аудиторію в усьому світі на дії проти зміни клімату та руйнування навколишнього середовища. Як трупа, яка використовує мистецтво для сприяння миру, ми вдячні, що цей фестиваль визнав, як наш фільм поєднує естетичну красу та активізм.

save the Earth, verba shadow theatre, tree, truck

Для нас також велика честь, що «Врятуймо Землю» отримав найвищу нагороду для музичного відео на кінофестивалі Frames. Висвітлення нашого театру тіней на цій події підтверджує, що наша форма мистецтва може передавати ключові сучасні повідомлення про стійкість.

Як режисери, які вірять у силу кіно мотивувати соціальний прогрес, ми не можемо бути ще більш вдячними за ці нагороди. Особлива подяка організаторам International Peace & Film Festival, Frames Film Festival, HCCFF і Grand IndieWise за надання змістовних платформ для демонстрації наших фільмів. Вітаємо всіх талановитих кінематографістів, чия робота була відзначена цього року!

Ці нові нагороди підживлюють нашу пристрасть, і наша трупа з нетерпінням чекає на створення більш унікальних постановок театру тіней, які надихнуть глядачів приєднатися до проблем соціальної справедливості. Завдяки художнім інноваціям і співпраці ми прагнемо й надалі використовувати наші голоси, щоб закликати до необхідних змін у світі. Слідкуйте за нашими майбутніми фестивальними заявками!