Techfest IIT Bombay Shadow Theatre

Театр тіней в Індії

December 28, 2015

Вражаюча ніч Technoholix на Techfest, IIT Bombay!

Уявіть собі: сьогодні 28 грудня, і жвавий кампус IIT Bombay гуде від хвилювання. Ось-ось розпочнеться довгоочікуваний Technoholix #2, і цього року він обіцяє бути більшим, сміливішим та більш запальним, ніж будь-коли раніше! Коли сонце сідає, а зірки мерехтять над головою, сцена готується до першого виступу Театру тіней в Індії. Повітря наповнене очікуванням, а натовп з 10 000 нетерплячих глядачів чекає, щоб стати свідками цього вражаючого дійства.

Technoholix, нічний сегмент Techfest, – це чудове поєднання науки, технологій та розваг. Від магії до піротехніки, від лазерних шоу до акробатики і навіть запаморочливих віртуальних 3D голографічних дисплеїв – Technoholix бачив все це. Протягом багатьох років тут виступали одні з найвідоміших зірок шоу-бізнесу з усього світу.

Пам’ятаєте Double Dutch Force, тих неймовірних стрибунів, які вразили публіку на Олімпійських іграх в Афінах? Що ж, вони також прикрасили сцену Technoholix! І не забуваймо про команду паркуристів зі знімального майданчика “Казино Рояль”, які продемонстрували захопленій публіці свої високі трюки. Тоні Чапек, інтерактивний ілюзіоніст зі Штатів, зачарував публіку своїми запаморочливими трюками. Танцюристи з вогнем Pa-li-Tchi та піротехніки з Чехії додали вогняної нотки до вечора, а барабанщики з Копенгагена наповнили атмосферу запальними ритмами. І хто може забути Пепа Бу, відомого художника мильних бульбашок з Іспанії, який створив чарівну країну мильних бульбашок прямо на очах у глядачів?

У 2014 році Технохолікс став свідком виступів Кейт Лін, яка виступала на Чемпіонаті світу з футболу, та Тарарама, який демонстрував свої таланти на Олімпійських іграх в Афінах. Наступного, 2015 року, лайн-ап артистів був ще більш різноманітним і захоплюючим, з такими групами, як 1st Project, перкусіоністи з Південної Африки, горді володарі World Music Awards, і Flowmotion Dance Company з Австрії, чиї танцювальні рухи були чистою поезією в русі. Khawater AlDalam, переможці шоу Arab’s Got Talent з Саудівської Аравії, залишили натовп у захваті своїми захоплюючими виступами.

Techfest – це справді диво, і не дивно, що він користується величезним успіхом з року в рік. Що робить його ще більш вражаючим, так це те, що він повністю управляється самими студентами IIT Бомбей! Основний комітет, що складається з 23 талановитих людей на чолі з головним координатором, невтомно працює над тим, щоб кожен аспект фестивалю мав великий успіх.

Менеджмент Techfest поділяється на дві основні частини: адміністрація та івент. Адміністративна команда опікується основними завданнями, такими як рахунки, інфраструктура, медіа та маркетинг, гостинність та реклама. З іншого боку, команда з організації заходів займається плануванням та проведенням безлічі подій, які відбуваються під час фестивалю.

Завдяки приголомшливій команді з понад 800 координаторів та організаторів, кожен з яких працює синхронно зі своїми менеджерами, Techfest – це добре змащена машина, яка бездоганно виконує грандіозне видовище, яке ми всі любимо. Це свідчення сили співпраці, пристрасті та відданості справі.

Коли настала ніч нашого виступу на Technoholix #2, ми відчували справжнє хвилювання. Глядачі заповнили весь амфітеатр, з нетерпінням чекаючи на виступ Театру тіней. Це дійство не схоже ні на що, що вони бачили раніше, заворожуюче поєднання мистецтва, технологій та розповіді. Коли тіні танцюють на сцені, розгортається чарівний світ, що зачаровує серця всіх присутніх. Натовп вибухає оплесками і несамовитими криками, ми точно залишили незгладимий слід у серцях глядачів.

Ось і добігає кінця ніч Technoholix #2, але спогади та враження залишаться з глядачами назавжди. Techfest, рухомий пристрастю та винахідливістю студентів, продовжує дивувати та надихати рік за роком. Прощаючись з цією надзвичайною подією, ми з нетерпінням чекаємо на наступну, знаючи, що вона буде ще більш феєричною та незабутньою.