Shadow Theatre Verba, Shadow show, Shadow dance, tree, deer, Lagos, Nigeria

Фестиваль Short of The Year

January 10, 2016

Ми раді поділитися захоплюючою новиною про те, що наша група, Театр Тіней Верба, мала честь взяти участь у відомому фестивалі Short of The Year, організованому Promofest. Фестиваль, що відбувся у 2016 році, об’єднав талановитих кінематографістів з усього світу, які продемонстрували свої неординарні творіння на великому екрані. Наш фільм «Бережіть Землю» було відібрано для показу, що дозволило нам захопити глядачів нашою унікальною формою мистецтва та зробити свій внесок у святкування фестивалю виняткових короткометражних фільмів.

Свято мистецьких інновацій

Театр тіней Верба відомий тим, що розширює межі традиційного театру за допомогою захоплюючого мистецтва гри тіней. Наші вистави поєднують складні силуети, приголомшливі візуальні ефекти та оповідання, щоб створити унікальний театральний досвід. Участь у фестивалі Short of The Year стала для нас неймовірною можливістю продемонструвати надзвичайну креативність і технічну майстерність.

Подорож фільму “Бережіть Землю”

«Бережіть Землю» був гострим і актуальним твором, який сильно перегукувався з темою фестивалю. Фільм досліджує нагальну проблему збереження навколишнього середовища та необхідність колективних дій для захисту нашої планети. За допомогою нашої гри тіней ми передали потужне повідомлення, підкреслюючи важливість сталого розвитку та надихаючи глядачів взяти на себе відповідальність за добробут нашої Землі.

Показ на Фестивалі

У той момент, коли наш фільм було відібрано для показу на фестивалі Short of The Year, нашому хвилюванню не було меж. Ми з нетерпінням готувалися представити нашу тіньову виставу на престижному майданчику фестивалю. Було приємно спостерігати за тим, як наша форма мистецтва своєю простотою та витонченістю могла торкнутися сердець людей із різним походженням.

Shadow Theatre Verba, Shadow show, Shadow dance, tree, Elephant

Вплив і визнання

Бути обраним для показу на фестивалі Short of the Year було свідченням потужності нашої форми мистецтва та невтомних зусиль нашої відданої команди. Визнання та вдячність, яку ми отримали від організаторів фестивалю, колег-митців і глядачів, підтвердили нашу віру в трансформаційну природу гри тіней. Це стало нагадуванням, що мистецтво має потенціал не лише розважати, але й спонукати до роздумів, пробуджувати емоції та сприяти позитивним змінам у суспільстві. Ми мали привілей представити наш захоплюючий фільм «Бережіть Землю» світовій аудиторії та внести свій внесок у святкування фестивалю виняткових короткометражних фільмів. Цей досвід ще раз підтвердив наше прагнення розширювати межі традиційного театру, використовуючи силу гри тіней, щоб захоплювати, надихати та справляти позитивний вплив на світ.

Варто зазначити що незадовго до участі в Short of the Year наш виклик до захисту планети отримав визнання як найкраще музичне відео на престижних кінофестивалях року – International Peace & Film Festival, Frames Film Festival та конвенції Grand IndieWise. Наша вистава продовжує вразити глядачів та залучати увагу до актуальних екологічних проблем, і ми дуже вдячні за це визнання на міжнародному рівні. Наше мистецтво стає сильним інструментом у боротьбі за мир та екологічну свідомість, і ми мріємо, щоб наші послання досягли сердець глядачів по всьому світу.

Також наш короткометражний фільм був відзначений престижною нагородою «Відмінний короткометражний фільм» на кінофестивалі Handle Climate Change Film Festival (HCCFF) в Китаї. Наша робота була єдиним українським представником серед заявок із понад 90 країн, що додало нам радості, знаючи, що HCCFF виділив нашу активність у боротьбі з кліматичними проблемами через мистецтво театру тіней на їхньому першому фестивалі історії.