shadow space, shadow theatre

Всеукраїнский тур “Shadow Space”

February 15, 2016

Дорогі наші глядачі, після кількох днів відпочинку ми вирушили в новий тур театру тіней улюбленими містами України. У захопливому шоу Shadow Space, з яким ми раніше виступали в Китаї, глядачі побачили дивовижні історії, магію світла та неймовірне шоу тіней! Тіньове шоу “Shadow Space” можна було побачити:

 • 18 жовтня – Прилуки
 • 19 жовтня – Суми
 • 26 листопада – Харків
 • 27 листопада – Дніпропетровськ
 • 28 листопада – Запоріжжя
 • 29 листопада – Київ
 • 4 грудня – Одеса, Український театр
 • 6 грудня – Луцьк, Палац культури Луцька
 • 7 грудня – Тернопіль, Драмтеатр
 • 8 грудня – Жмеринка
 • 9 грудня – Вінниця
 • 14 лютого – Біла Церква

shadow space, shadow theatre

Початок подорожі було закладено 18 жовтня у Прилуках, де театр тіней виступив із програмою “Shadow Space” у міському палаці культури. Публіка залишилася захоплена професіоналізмом артистів, і зал був сповнений захоплених оплесків. А наступного дня, шоу було презентовано в місцевому театрі в місті Суми, де також був повний аншлаг!

26 листопада театр тіней виступив із програмою “Shadow Space” у харківському театрі ім. Т.Г. Шевченка. Театр тіней у Харкові вже не вперше. Минулого разу концерт проходив у ХАТОБі. Повний зал і тривалі оплески глядачів залишили тільки найпозитивніші емоції у команди театру, а інтернет-портал АТН зняв невеликий відеорепортаж про виступ артистів.

shadow space tour, shadow theatre

З аншлагом пройшла прем’єра тіньового шоу “Shadow Space” від театру тіней Fireflies у Дніпропетровську. Вперше виступ чернігівських артистів жителі міста змогли побачити 27 листопада в ДК Машинобудівників. Публіка надала неймовірно теплий прийом команді театру і довго не відпускала артистів зі сцени своїми оплесками. Окреме спасибі порталу 057.ua за фотозвіт нашого концерту.

Так само колектив театру тіней дав інтерв’ю в прямому ефірі одному з телеканалів Дніпропетровська. Ми розповіли про нашу поїздку до Китаю, участь у різних шоу талантів і майбутні гастролі Україною.

shadow space, shadow theatre

28 листопада театр тіней вперше представив глядачам Запоріжжя своє тіньове шоу “Shadow Space”. Концерт проходив у Концертній залі ім. Глінки. Глінки. Виступ артистів із Чернігова зібрав повну залу глядачів, які своїми оплесками довели, що в Запоріжжі дуже привітна і щира публіка.

Особливо глядачам був до душі номер “Я – українець”. Навіть зі століттями в Запоріжжі не згасає дух великого козацького минулого.

Вдруге чернігівський театр тіней у Києві представив своє тіньове шоу “Shadow Space”. Концерт відбувся 29 листопада в залі столичного МЦКіМ Жовтневий палац. Один із головних майданчиків країни подарував артистам масу яскравих вражень і прекрасну привітну публіку. Повністю заповнений зал ще довго не хотів відпускати артистів додому. Київ був заключним містом у 4-денному нон-стопі театру тіней.

shadow space, shadow theatre

4 грудня на сцені Українського театру відбулася прем’єра популярного шоу “Shadow Space” з якою виступив театр тіней в Одесі. Хоча публіку цього міста здивувати досить таки складно, для професіоналів немає нічого неможливого. Театру тіней вдалося зібрати повний зал небайдужих до тіньового мистецтва одеситів.

shadow space, shadow theatre

Особливої теплоти і душевності вечору додала урочиста подія в команді – організаторка і актриса театру, Людмила Киселиця, відзначила свій День народження. Учасники колективу влаштували їй невеличкий сюрприз, привітавши її квітами просто на сцені під час виступу. До привітань долучився і весь глядацький зал.

Mila Kyselytsia

Палац культури Луцька вже не вперше приймає у своїх стінах театр тіней. 6 грудня шоу “Shadow Space” повернулося на знайому сцену і знову порадувало глядачів незвичайною грою світла і тіні. Публіка гідно оцінила виступ чернігівських артистів і весь концерт підтримувала їх своїми оплесками. Короткий огляд концерту був висвітлений у місцевому новинному порталі – Таблоїд Волині.

shadow space, shadow theatre

До речі кажучи, цей гастрольний тур сповнений святкового настрою, і не лише через наближення Нового Року. Театр тіней у Луцьку під час свого концерту розділив із публікою одну дуже важливу подію – день народження свого водія. Хлопці кажуть, що цей чоловік – їхній найголовніший критик, бо бачив виступи вже десятки разів і завжди знає, де хто зробив щось не за планом. Але в Луцьку все пройшло ідеально:)

Happy Birthday, Shadow Theatre

Після весняної прем’єри, тіньове шоу “Shadow Space” повернулося до Тернополя. Театр тіней у Тернополі знову виступив на сцені Драмтеатру 7-го грудня. Повний зал, неймовірно теплий прийом глядачів… Це далеко не все, чим запам’ятатися артистам цей концерт. Уперше в історії театру під час шоу на сцені молодий чоловік освідчився своїй дівчині. Весь Тернопіль і команда театру тіней у цей момент підтримували пару і дівчина відповіла Так!

shadow space, shadow theatre

Театр тіней у Вінниці дав завершальний цього року концерт у рамках туру шоу “Shadow Space” містами України. Тіньове шоу 9-го грудня вперше побачили жителі Вінниці. Невелика, але дуже гостинна, зала Будинку офіцерів приймала артистів по-сімейному тепло і привітно. Концерт став яскравим і незабутнім у гастрольному турі з повнометражним шоу Україною в році, що минає.

14 лютого театр тіней у Білій Церкві виступив уперше. Своїм шоу “Shadow Space” чернігівському театру тіней вдалося зібрати аншлаг у місцевому ДК “Росава”!

Особливістю вечора став його романтичний настрій, адже концерт відбувся в День Святого Валентина. З цієї нагоди артисти театру включили в програму шоу вже відому багатьом своїм глядачам постановку “Amour”, що занурила глядачів в атмосферу Парижа і кохання. А у фіналі концерту, як сюрприз, команда театру тіней представила білоцерківцям абсолютно нову роботу про одну з найтрагічніших і найромантичніших історій 20-го століття – постановку “Титанік” за мотивами однойменного фільму.