театр теней в Киеве Театр тіней в Києві, verba shadow

Театр тіней в Києві

March 06, 2019

Концерт в Києві

Verba Shadow – відома у всьому світі команда, піонери жанру. Театр тіней в Києві виступить 21-го квітня. Після успішних гастролей в Європі і Африці, команда представить свій новий 3D шоу в Україне. Концерт відбудеться в залі в центрі Києва – Будинку офіцерів. Квитки можна купити в касі, а також онлайн.

Новий жанр – театр тіней 3D

Театр тіней в Києві покаже 3Д. Шоу від Verba Shadow, створено для глядачів абсолютно будь-якого віку. Це так званий «фемелі тайп» формат, який популярний за кордоном. Ви можете приходити як з дітьми, так і з парою. Або просто влаштувати собі коханому екскурс у світ тіней.

Варто відзначити, що це перше в світі повнометражне шоу, яке застосувало симбіоз двох раніше не поєднуваних речей. Йдеться про Театр тіней і 3D технології. Актори VERBA Shadow представлять широкій публіці творчий експеримент, в якому команда поєднує танець тіней з сучасними можливостями 3Д графіки і візуальних ефектів. Технічно – це дуже складний формат. Виходячи з технічного райдера, параметри залу повинні бути більше, ніж при стандартному шоу. Тому не всі майданчики мають змогу прийняти театр тіней в Києві.

Нове шоу від театру тіней у Києві

У світ тіні Вас проведуть улюблені персонажі і розкриються тіньові сюжети кінолюбителів всього світу. 3Д шоу театру тіней Verba shadow покаже фільми, які удостоїлися найвищої нагороди кіносвіту – премії Оскар. А також мультфільми золотого століття Діснея. Ви побачите авторські інтерпретації відомого серіалу «Ігри Престолів», улюблену драму з кінострічки «Титанік», сагу про «Гаррі Поттера». І все це з 3D зануренням. Також маленьких глядачів чекає зустріч з холодним серцем Ельзи (Фроузен), мрійливою ​​Попелюшкою, відважним Аладдіном, допитливою Алісою та безліччю інших улюблених персонажів. У шоу включені і авторські постановки театру тіней Verba Shadow, які були створені відомими українськими режисерами. А саме – Костянтином Томільченко і Володимиром Маріним. Костянтин Томільченко – творець 3Д шоу «Вартові мрій», «Winterra”, режисер-постановник цирку «Cirque du Soleil». Володимир Марін – режисер номерів на талант-шоу «America’s Got Talent», «Україна Має Талант», «Х – Фактор» .

Магія кіно та мультиплікації, гра світла і тіні, акробатика, танець, led-poi шоу … Verba Shadow запрошує всіх у свій світ – світ Театру тіней 3D!