Fifth tour of Shadow Theatre in china

Пʼятий тур театру тіней в Китаї. Місто Наньтун

December 23, 2016

23 грудня містами Китаю стартував п’ятий тур театру тіней із захопливою шоу-програмою «Shadow Hollywood». Прем’єра нового шоу відбулася в Наньтуні, у  театрі Ген Су. Глядачі Наньтуна побачили надзвичайний виступ, який залишив їх у захваті та очікуванні наступного туру.

Захоплююча прем’єра в Наньтуні

Прем’єра «Shadow Hollywood» у Наньтуні продемонструвала майстерність і талант українських артистів. З моменту початку вистави глядачі перенеслися у чарівний та дивовижний світ тіней. Захоплююча вистава, що відбулася в театрі Ген Су, змусила глядачів з нетерпінням чекати наступних шоу китайського туру.

Охоплення магії театру тіней

Уміння українських нашого колетиву сплести захоплюючий наратив за допомогою тіней і світла справді заворожувало. Кожен делікатний рух і силует на екрані захоплювали уяву глядачів, створюючи захоплюючий досвід, який перевершив очікування. Театр Ген Су став ідеальною сценою для театру тіней, щоб продемонструвати свій досвід і підкорити серця глядачів.

Очікування китайського туру

Прем’єра в Наньтуні ознаменувала початок п’ятого туру театру тіней, запалюючи очікування майбутніх шоу в різних містах Китаю. Захоплена реакція публіки та вдячність за виступ підготували основу для чудової подорожі. Ми були раді поділитися своєю майстерністю та унікальним світом «Shadow Hollywood» з глядачами по всьому Китаю.

Дивлячись вперед

Cпогади про прем’єру в Наньтуні залишаться в наших серцях назавжди. Приголомшливий прийом і захоплення глядачів підживлюють нашу відданість демонструвати захоплюючі виступи в інших містах. Артисти з нетерпінням чекають можливості перенести глядачів у чарівне царство театру тіней, створюючи зв’язок, який виходить за рамки мови та культури.

П’ятий тур туру театру тіней розпочався в Наньтуні 23 грудня прем’єрою «Shadow Hollywood». Колектив театру тіней продемонстрував свій непересічний талант у відомому театрі Ген Су. Прем’єра в Наньтуні стала основою для захоплюючої подорожі, адже далі ми вирушили в тур і іншими містами Китаю.

А про наш третій тур в Китаї можна прочитати в наших попрередніх публікаціях.