Shadow theatre, Shadow show, China, China tour

Shadow Hollywood в Китаї

July 08, 2016

Вітаємо вас, дорогі любителі театру тіней! Вирушаючи в нові мистецькі подорожі, дозвольте нам здійснити чудову мандрівку вулицями пам’яті до наших неймовірних четвертих гастролей у Китаї. Приєднуйтесь до нас, щоб згадати незабутні моменти, які ми пережили під час нашої феєрії “Shadow Hollywood”, що запалила серця глядачів по всій цій чарівній країні. Від заворожуючих мегаполісів до мальовничих прибережних міст – давайте переживемо магію нашого літнього туру 2016 року.

Чженчжоу: Світло, камера, тінь!

Завіса піднялася 2 червня у жвавому місті Чженчжоу, ознаменувавши початок нашої захопливої пригоди. Китайській публіці була представлена наша остання тіньова програма “Shadow Hollywood” – сліпуче видовище, що поєднує кіно і театр у мистецькому гобелені. З самого серця провінції Хенань ми вирушили полонити серця і розбурхати уяву по всьому Китаю.

Хохот: Чарівна одіссея

Наша подорож продовжується в столиці автономного району Внутрішня Монголія – Хоххоті. 7 та 8 червня ми зачарували мешканців Хоххоту чарівною виставою “Shadow Hollywood” у театрі Huhhot Poly Theatre. Старовинні буддійські храми, монастирі та пагоди міста дали нам можливість дослідити багате культурне полотно, яке може запропонувати Хоххот.

Shadow theatre, Shadow show, China, Hohhot

Чунцин: Традиція зачарування

18 та 19 червня ми продовжили наш тур у Чунціні, одному з найпопулярніших туристичних напрямків Китаю. Багата історія та мальовничість міста створили ідеальне тло для нашої мистецької майстерності. Чунцінський політеатр став сценою, де мрії та тіні злилися в незабутні спогади.

Shadow theatre, Shadow show, China, Chongqing

Шанхай: Культовий дебют

Шанхай, сліпучий мегаполіс, вітав нас 25 червня, даруючи своїм жителям можливість вперше побачити наше мистецтво тіней. Захоплююча вистава в Шанхайському Полі Гранд Театрі принесла злиття культур та емоцій. Наш “Shadow Hollywood” залишив незгладимий слід у серцях мешканців цього культового міста.

Shadow theatre, Shadow show, China, Shanghai

Яньтай та Вейхай: Де мистецтво зустрічається з природою

Коли ми вирушили далі, ми опинилися у двох прибережних перлинах, Яньтаї та Вейхаї, 30 червня та 3 липня відповідно. Наші виступи були не тільки тепло прийняті китайською публікою, але й дозволили нам насолодитися освіжаючою атмосферою Жовтого моря. Ідеальна гармонія мистецтва і природи додала додаткового блиску нашому літньому туру.

Shadow theatre, Shadow show, China, Yentai and Weihai

Нанкін: Вистава, гідна Оскара

Однією з найяскравіших подій нашої подорожі став візит до колишньої столиці Китаю, Нанкіна, 6 липня. Прем’єра вистави “Shadow Hollywood” у величному театрі Nanjing Poly Grand Theatre залишила у захваті як артистів, так і глядачів. Багате історичне та культурне значення міста додало відтінку величі до нашої і без того приголомшливої вистави, зробивши її незабутнім досвідом для всіх.

Shadow theatre, Shadow show, China, Nanjing

Вусі: Грандіозний фінал

Місто Вусі стало кульмінацією нашого туру 8 липня, коли ми востаннє вийшли на сцену Великого театру Вусі в цій чудовій подорожі. Теплота і чарівність Вусі були лише доповнені ніжним прощанням, яке ми отримали від нашої люб’язної публіки. Спогади про час, проведений у Вусі, назавжди закарбувалися в наших серцях.

Shadow theatre, Shadow show, China, Wuxi

Озираючись на наш захоплюючий тур Китаєм у 2016 році, ми несемо з собою заповітні спогади про кожне місто, яке вітало і приймало наше шоу “Shadow Hollywood”. Від галасливих вулиць Шанхаю до спокійних берегів Вейхаю, наші вистави освітлювали темряву і малювали яскраві картини мрій і фантазій. Китай з його багатою історією і яскравою культурою завжди буде займати особливе місце в наших серцях, і ми з нетерпінням чекаємо того дня, коли зможемо знову порадувати його глядачів магією театру тіней. А поки нехай тіні танцюють, а мрії оживають!

Якщо вам сподобалася ця стаття – читайте про наші треті гастролі в Китаї.