Театр теней в Чернигове, Театр тіней в Чернигові

Театр тіней в Чернигові – Річниця Факультету Фізичного Виховання ЧНПУ разом з Verba

June 20, 2016

Виступ в ЧНПУ

Виступив театр тіней в Чернігові одразу після свого першого шоу в Варшаві. Театр тіней Verba привітав з 50-річчям Факультет Фізичного Виховання Чернігівського Національного Педагогічного Університету своїм «тіньовим» подарунком.

Так як частина акторів театру тіней Verba ще студенти цього ВНЗ – команда не могла обійти стороною це дійство. Театрали створили відео-роботу і представили всі види спорту, яким навчають майбутніх чемпіонів на Факультеті фізичного виховання. Вас здивує наскільки реалістично за допомогою тіні можна відтворити спортивне спорядження або показати спортивний майданчик, а також гру в футбол, хокей або теніс. Можливо, саме ця робота театру тіней Verba схилить Вас займатися спортом. Бажаємо Чернігівському Національному Педагогічному Університету ще не один рік випускати видатних спортсменів, що надихатимуть акторів на створення «тіньових» постановок в їх честь.

Незабаром після поздоровлення чернігівської вищої школи театр тіней Verba був запрошений виступити на річниці міжнародної школи Sabis в Лівані.