Театр теней в Саудовской Аравии, Театр тіней в Саудівській Аравії, Shadow Theatre in Saudi Arabia

Театр тіней в Саудівській Аравії – Abdulaziz Camel Festival

March 30, 2017

З 30 березня по 8 квітня в рамках King Abdulaziz Camel Festival 2017 частиною грандіозних виступів став театр тіней в Саудівській Аравії.

Спеціально для фестивалю команда театру тіней створила ексклюзивне тіньове шоу, що розкриває арабські традиції і колорит. Ну і звичайно ж не обійшлося без згадки символів фестивалю – верблюдів. Особливістю цього виступу стало те, що в ньому могли брати участь тільки хлопці. Вхід на цей фестиваль дівчатам був категорично заборонений.

Фестиваль проходив в пустелі. Спеціально для його проведення був виставлений величезний намет. Він служив не тільки концертним майданчиком, а й надійним укриттям. В один із днів фестивалю, на пустелю налетіла величезна піщана буря. Всі артисти і гості фестивалю були змушені ховатися від негоди під одним дахом.

Крім українського театру тіней Verba на фестивалі виступили артисти жанрів пісочної анімації і малювання світлом з різних куточків світу. Всіх цих артистів знайшли хлопці з іспанської компанії Creartys, за що їм окрема подяка!

King Abdulaziz Camel Festival – це щорічна арабська виставка-змагання серед власників верблюдів з усього Королівства. Це одне з найбільш грандіозних подій такого класу.