шоу театр тіней 3Д шоу театр теней 3Д Украина Verba shadow 3D in Ukraine

Шоу театр тіней 3D в Україні

April 13, 2019

Шоу театр тіней 3D в Україні

З 16го квітня театр тіней Verba shadow презентував нове шоу театр тіней 3D в Україні. Було вирішено зробити міні-гастролі на підтримку нового жанру. Театр тіней Верба Шедов виступав в Миколаєві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові та Києві. У всіх містах України артистів зустрічали бурхливі овації та повні зали. У Києві був такий великий ажіотаж, що за 6 днів до концерту були розкуплені всі квитки.

І артистів запросили зробити ще одне шоу ❤ 11 червня 2019 року в Будинку офіцерів.

Більш докладний графік виступів театр тіней Україна 2019:

Сюжет 3Д шоу – це Королівство Теней

Театр тіней 3Д – це шоу сімейного типу. Номери йдуть по наростаючій. Перша частина – це постановки більш цікаві для дітей. Тіньові інтерпретації відомих мультфільмів Волта Діснея. Тінь Геркулесса, Аладдіна і Аліси з Країни Чудес закрутять глядача разом з 3Д ефектами. Друга частина – більш сильні і емоційно-насичені перформанси для дорослих. Перехідною постановкою і золотою серединою є Гаррі Поттер в 3Д. Всім полюбився Титанік під вічну пісню Селін Діон, не залишив ні одного глядача байдужими. А родзинкою шоу є авторська постановка «Легенди льоду і полум’я 3Д» за мотивами найвідомішого серіалу «Ігри Престолів». Що таке Шоу театр тіней 3D? Театр тіней 3Д – це поєднання тіні, анімації, артистів між екранами з 3Д технологіями. Вам не потрібні 3Д окуляри для перегляду. Ефект об’ємності створюється завдяки екрану, 3Д сітці і декількох проекторів. Також актори використовують простір між екранами, що робить їх ближче до глядача і додає реальності шоу.

шоу театр тене 3Д

Завжди надихає зворотний зв’язок. Його було отримано сповна. Артисти зрозуміли, що потрібно доопрацювати, а що залишити так, як є.

Так що чекайте театр тіней Verba shadow та їх круте шоу театр тіней 3Д восени у Вашому місті!