шоу театр тіней 3Д шоу театр теней 3Д Украина Verba shadow 3D in Ukraine

Шоу театр тіней 3D в Україні

13 Квітня,2019

Шоу театр тіней 3D в Україні

З 16го квітня театр тіней Verba shadow презентував нове шоу театр тіней 3D в Україні. Було вирішено зробити міні-гастролі на підтримку нового жанру. Театр тіней Верба Шедов виступав в Миколаєві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові та Києві. У всіх містах України артистів зустрічали бурхливі овації та повні зали. У Києві був такий великий ажіотаж, що за 6 днів до концерту були розкуплені всі квитки.

І артистів запросили зробити ще одне шоу ❤ 11 червня 2019 року в Будинку офіцерів.

Більш докладний графік виступів театр тіней Україна 2019:

?16 / 04 Миколаїв о 19.00 ДК Юність: http://kasa.mk. ua / concerts / teatr-tenej-3d

? 17/04 Одеса о 19.00 Український театр: https: //concert.ua/ru/event/teatr-tenei-odessa

? 18/04 в Запоріжжі о 19.00 КЗ ім. Глінки: https://zaporozhje.karabas.com/teatr-tenej-3d-shou

? 19/04 в Дніпро в 19.00 ПК Машинобудівників: https://dnepr.internet-bilet.ua/teatr-teney-3d-shou

? 20/04 Харків о 19.00 Палац Студентів НЮУ: https://kharkov.internet-bilet.ua/teatr-teney-3d-show?gclid=Cj0KCQjw4qvlBRDiARIsAHme6otOzq9ZE1dXtZ_2okuQlfMcfPz1h94U-MusowJcpycWv4ISbslZ21gaAh9dEALw_wcB

? 21/04 Київ о 17.00 Будинок Офіцерів: https: // concert .ua / uk / event / teatr-tenei-3d-show

Сюжет 3Д шоу – це Королівство Теней

Театр тіней 3Д – це шоу сімейного типу. Номери йдуть по наростаючій. Перша частина – це постановки більш цікаві для дітей. Тіньові інтерпретації відомих мультфільмів Волта Діснея. Тінь Геркулесса, Аладдіна і Аліси з Країни Чудес закрутять глядача разом з 3Д ефектами. Друга частина – більш сильні і емоційно-насичені перформанси для дорослих. Перехідною постановкою і золотою серединою є Гаррі Поттер в 3Д. Всім полюбився Титанік під вічну пісню Селін Діон, не залишив ні одного глядача байдужими. А родзинкою шоу є авторська постановка «Легенди льоду і полум’я 3Д» за мотивами найвідомішого серіалу «Ігри Престолів». Що таке Шоу театр тіней 3D? Театр тіней 3Д – це поєднання тіні, анімації, артистів між екранами з 3Д технологіями. Вам не потрібні 3Д окуляри для перегляду. Ефект об’ємності створюється завдяки екрану, 3Д сітці і декількох проекторів. Також актори використовують простір між екранами, що робить їх ближче до глядача і додає реальності шоу.

шоу театр тене 3Д

Завжди надихає зворотний зв’язок. Його було отримано сповна. Артисти зрозуміли, що потрібно доопрацювати, а що залишити так, як є.

Так що чекайте театр тіней Verba shadow та їх круте шоу театр тіней 3Д восени у Вашому місті !!!