театр теней, театр тіней, shadow Hollywood, shadow theatre, shadow show, Київ

Шоу “Shadow Hollywood” в Україні

October 18, 2016

У жовтні поточного року, всеукраїнський тур театру тіней став подією, яка заворожила глядачів у різних містах України. Шоу “Shadow Hollywood” (“Тіні Голівуду”) потішило публіку в Білій Церкві, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та Києві, залишивши за собою лише найяскравіші спогади і масу позитивних відгуків.

Нове шоу в Білій Церкві

Тур театру розпочався 13 жовтня з міста Біла Церква. Чудове тіньове шоу “Shadow Hollywood” зібрало повний зал у Палаці культури БІЛОЦЕРКІВМАЗ. Глядачів вразили професійна майстерність артистів та дивовижні історії, втілені в тінях. По завершенню концертів, команда театру радісно приймала подяки та привітання від захопленої аудиторії.

театр теней, театр тіней, shadow Hollywood, shadow theatre, shadow show, Біла церква

Дніпро: Чари Тіней Голлівуду

15 жовтня театр тіней відвідав Дніпро з новою програмою “Shadow Hollywood”. Артисти представили унікальне тіньове шоу, присвячене легендарним кінофільмам. Повний зал ДК Машинобудівників захоплено зустрів артистів, і зал не хотів відпускати нас зі сцени, обдарувавши бурхливими оплесками. Після завершення концертів, артисти з радістю спілкувалися з глядачами і робили з ними фотографії.

театр теней, театр тіней, shadow Hollywood, shadow theatre, shadow show, Тернопіль

Шоу, що зачаровує, у Запоріжжі

Глядачі Запоріжжя мали унікальну можливість насолодитися тіньовим шоу “Shadow Hollywood” від театру тіней 16 жовтня. Зал імені Глінки тепло прийняв артистів і залишив приємні спогади про вечір.

театр теней, театр тіней, shadow Hollywood, shadow theatre, shadow show, Запоріжжя

Театр тіней завойовує Харків

17 жовтня артисти театру тіней знову порадували публіку, цього разу в Харкові. Вечір, присвячений новій програмі “Shadow Hollywood”, став воістину захоплюючим для більш ніж тисячі харків’ян. Зал театру імені Шевченка був сповнений і овації не вщухали до самого фіналу вистави.

театр теней, театр тіней, shadow Hollywood, shadow theatre, shadow show, Харків

Кульмінація туру в Києві

У столиці, 18 жовтня, відбулася завершальна прем’єра першої частини гастрольного туру. Театр тіней здивував глядачів новою програмою “Shadow Hollywood” і отримав теплий прийом від киян. Вечір пройшов у Будинку Офіцерів, який повністю зайняли шанувальники театру. Команда театру тіней висловила подяку всім глядачам за підтримку та обіцяла повернутися знову з новими дивовижними шоу.

Гастрольний тур Україною був незабутнім та унікальним досвідом для команди театру тіней. Нова тіньова програма “Shadow Hollywood” захопила серця глядачів у різних куточках країни. Артисти з нетерпінням очікують нових зустрічей і готують ще більше дивовижних вистав для своєї вірної публіки.

Наступна частина гастрольного туру театру тіней очікується наприкінці листопада, коли команда повернеться з виступами на Західну Україну. А про наш попередній тур театру тіней Україною ви також можете прочитати в нашому блозі.