Lancome, shadow theatre, shadow show, театр тіней

Театр тіней для Lancôme

November 07, 2016

У чарівному царстві, де мистецтво і краса переплітаються, 7 листопада в Монако розгорнулася захоплююча вистава театру тіней. Всесвітньо відома косметична компанія Lancôme відібрала групу талановитих українських художників, щоб створити захоплююче шоу тіней для Nocibé Convention 2016. Серед елегантної гала-вечері артисти зайняли центральне місце, щоб представити захоплюючий акт, присвячений презентації Lancôme. два нових аромати La vie est Belle і La nuit Trésor. Давайте зануримося в чарівний світ театру тіней, де сила оповіді та мистецтво тіней зливаються, створюючи незабутні враження.

Розкриття краси

Виступ розпочався з витончених рухів за ширмою, які супроводжувалися пронизливою мелодією. Силуети художників перетворювалися на ефірні фігури, їхні жести та рухи виражали суть нових ароматів Lancôme. Ніжний і жіночний аромат La vie est Belle ожив через гру світла й тіні, викликаючи відчуття радості, елегантності та самовираження. Сцена купалася в спекотній атмосфері, коли артисти розкривали захоплюючу привабливість La nuit Trésor, залишаючи глядачів загіпнотизованими його п’янкою аурою.

Прийом з ентузіазмом

Коли виступ досяг кульмінації, хвиля оплесків наповнила повітря, змішуючись із шепотом благоговіння та захоплення. Гості Nocibé Convention були захоплені артистизмом та креативністю українських художників. У виставі театру тіней плавно переплелися суть бренду Lancôme із привабливою силою аромату, залишивши незабутнє враження на всіх присутніх. Спонсорована Lancôme вистава театру тіней на Nocibé Convention 2016 у Монако була святом мистецтва, краси та трансформуюча сила аромату. Українські художники майстерно поєднали світ тіней із сутністю La vie est Belle і La nuit Trésor від Lancôme, створивши ефект занурення, який захопив глядачів. Ця надзвичайна співпраця між Lancôme та виконавцями театру тіней продемонструвала прихильність бренду до інновацій та його здатність надихати та захоплювати за допомогою захоплюючого середовища мистецтва. Спогад про той чарівний вечір назавжди залишиться в серцях тих, кому пощастило стати свідком чарівного злиття ароматів і тіней.

До речі, у нашого колективу вже був досвід виступу на подібному івенті. На почтаку року ми виступали на гала-вeчері Qatar Total Open 2016.