Sharjah International Book Fair, SIBF, Shadow Theatre, Verba, Fireflies

Тетар тіней Verba на SIBF в Шарджі

November 12, 2016

У листопаді 2016 року, всього через два місяці після участі у Sharjah Narrator Forum, ми повернулися в це гамірне місто. В Шарджі, розташованій в Об’єднаних Арабських Еміратах, відбувся найбільший і найпрестижніший в арабських країнах книжковий фестиваль — Міжнародний книжковий ярмарок у Шарджі (SIBF). Цей визначний захід мав на меті прищепити любов до читання, особливо серед підростаючого покоління, а також популяризувати доступність книги. Серед безлічі неймовірних заходів та захоплюючих виступів одна група виділялася своєю чарівною формою мистецтва – Театр тіней Verba. Ця стаття в блозі присвячена нашій участі в SIBF 2016, де ми представили нашу захоплюючу програму «Shadow Disney» із чарівними короткими тіньовими виставами, такими як «Аліса в країні тіней», «Аладін», «Геркулес» та «Історія Джухи».

Свято читання та творчості

SIBF був надзвичайною платформою, яка обʼєднала книжкових ентузіастів, відомих авторів, видавців і виконавців з усього світу. Він мав на меті створити захоплюючий та інтерактивний досвід для відвідувачів, особливо дітей. На фестивалі було багато цікавих заходів, зокрема хімічні лабораторії, кулінарні та танцювальні майстерні, циркові акробати з Пекіна та актори з «Вулиці Сезам» з США, українське шоу «Light Balance» і майстри з футболнього фрістайлу. Серед цієї яскравої атмосфери Театр тіней Verba мав честь бути частиною фестивалю, демонструючи красу театру тіней і його здатність захоплювати глядачів будь-якого віку.

«Shadow Disney»: Чарівна подорож

Наша програма «Shadow Disney» перенесла глядачів у магічний світ, де улюблені персонажі Діснея ожили завдяки мистецтву тіней. Кожна коротка вистава була ретельно розроблена, щоб відтворити суть культових казок, забезпечуючи політ фантазії глядачів. «Аліса в країні тіней» запрошувала глядачів стежити за цікавими пригодами Аліси в чарівному світі, а «Аладдін» переніс їх на гамірні вулиці Аграби, наповнені містикою та чудесами. «Геркулес» дозволив глядачам побачити випробування та тріумфи легендарного героя, а «Історія про Джуху» подарувала нотку гумору та мудрості народного персонажа Близького Сходу.

Реакції та вплив

Наші виступи на SIBF 2016 отримали величезну оцінку відвідувачів, як молодих, так і старих. Дитячі очі виблискували від захвату, а дорослі заново відкривали свою внутрішню дитину, спостерігаючи за чарівними танцями тіней, що розгорталися перед їхніми очима. Магія театру тіней справила незабутнє враження на відвідувачів фестивалю, розпаливши їхню цікавість та надихнувши любов до мистецтва. Включивши улюблені історії Діснея в наші вистави, ми не тільки розважили, але й підсилили силу оповідання і важливість збереження літературної спадщини, яка супроводжує ці вічні історії.

Міжнародний книжковий ярмарок у Шарджі став надзвичайним святом літератури, творчості та сили уяви. Участь театру тіней Verba в цьому престижному заході з нашою захоплюючою програмою «Shadow Disney» додала фестивалю нотки магії та чуда. Завдяки майстерності театру тіней ми перенесли глядачів у чарівні світи улюблених історій Діснея, залишивши незабутні враження в їх серцях.

Наша участь у SIBF 2016 дозволила нам продемонструвати красу та багатогранність театру тіней, а також сприяти насолоді від читання та оповідання. Для нас була честь бути частиною заходу, який мав на меті зробити книгу доступною та прищепити любов до читання, особливо серед підростаючого покоління. Прагнення фестивалю забезпечити різноманітні та захоплюючі заходи створило яскраву атмосферу, де відвідувачі з усіх верств суспільства могли дослідити свою творчість і зануритися у світ уяви.

Позитивний прийом і реакція, яку ми отримали від глядачів, ще більше підсилили силу театру тіней як виду мистецтва. Ми були свідками вогника подиву в очах дітей, усмішок на їхніх обличчях і глибокої залученості дорослих, які заново відкривали магію оповідання. Завдяки нашим виступам ми не лише розважали, але й запалювали пристрасть до літератури та мистецтва, плекаючи любов до читання, яка триватиме й після фестивалю.

Sharjah International Book Fair, SIBF, Aladdin, Shadow Theatre, Verba, Fireflies

Як виконавці Театру тіней Verba, ми були вдячні за можливість поділитися своєю майстерністю на міжнародній арені в оточенні багатої літературної спадщини арабського світу. SIBF 2016 забезпечив платформу для культурного обміну, де митці та відвідувачі з різного походження об’єдналися у своїй вдячності за письмове слово та мистецтво. Ми вдячні, що були частиною цього яскравого гобелена творчості та самовираження.

Підсумовуючи, наша участь у Міжнародному книжковому ярмарку в Шарджі стала важливою віхою в нашій подорожі як виконавців Театру тіней Verba. Зобов’язання фестивалю сприяти читанню, доступності та культурному обміну глибоко резонували з нашими цінностями як митців. Завдяки нашій програмі «Shadow Disney» ми перенесли глядачів у світ чарівництва, продемонструвавши силу театру тіней захоплювати серця та запалювати уяву. Ми вдячні за можливість поділитися нашою формою мистецтва та історіями з різноманітною та захопленою аудиторією на SIBF 2016.