Boston-Scientific, Shadow Theatre Verba, театр тіней Verba

Наш незабутній тиждень в Галуей

November 10, 2023

Привіт, друзі!

Давайте зануримося в маленьку історію, в якій є неабияка частка магії та дружби. Прохолодний листопад у Голуеї та наша друга подорож до Ірландії. Але цього разу наше шоу було набагато більш захоплюючим і абсолютно індивідуальним. Ви запитаєте, чому? Бостонський науковий центр проводить щорічний захід “Everyone Makes an Impact Event”, і вгадайте, хто долучився до нього, щоб додати іскри? Ми – театр тіней Verba!

Ireland, Galway, Boston Scientific, Shadow theatre Verba, театр тіней Verba

У партнерстві з HIYA Entertainment

Але зачекайте, дозвольте мені трохи відступити. Ніщо з цього не було б можливим без неймовірних людей з HIYA Entertainment. Саме вони помітили наш потенціал і зрозуміли, що ми ідеально підходимо для цієї події. Велике їм спасибі за те, що запросили нас!

І ось тут стає ще крутіше. Ми не просто приїхали і виступили, ми створили щось особливе. Ми об’єдналися з Джеймсом Секстоном, ідейним натхненником HIYA Entertainment, щоб написати сценарій для нашого шоу. Це був надзвичайно динамічний дует! Джеймс ділився з нами своїм багаторічним досвідом, і разом ми створили тіньову виставу, яка просто вражала.

Ireland, Galway, Boston Scientific, Shadow theatre Verba, театр тіней Verba

Наша неймовірна поїздка до Boston Scientific

І ось ми опинилися в самому центрі подій завдяки компаніям Boston Scientific та HIYA Entertainment. Boston Scientific, з їхніми передовими медичними приладами, і ми з нашими тіньовими історіями – це поєднання, що здавалось би важко уявити.

Цілий тиждень ми жили і дихали тінями, виступаючи по 10 разів на день. Кожен виступ був новою можливістю вразити 5000-тисячний аудиторію з Бостонського наукового центру. Наші тіла танцювали, а тіньові історії оживали, і все це завдяки спільним зусиллям нашої команди та візіонерському сценарію Джеймса Секстона.

 Це був не просто черговий виступ; це був індивідуальний досвід, створений для того, щоб резонувати з кожною людиною що дотична до Boston Scientific.

Ireland, Galway, Boston Scientific, Shadow theatre Verba, театр тіней Verba

Відгук Карен О’Донован

Карен О’Донован з Boston Scientific була настільки зворушена подією, що поділилася своїм досвідом на LinkedIn. Від сходження на віртуальні гори до захоплення грою тіней – вона бачила все це. А її похвала за наш виступ? Це була вишенька на торті!

Boston Scientific, Galway, Shadow Theatre Verba

Грандіозний фінал

Коли завіса опустилася, це був не просто кінець заходу, це була кульмінація неймовірної подорожі. Наше партнерство з Boston Scientific та HIYA Entertainment показало світові, як мистецтво та інновації можуть створювати незабутні враження. Ми залишили Голуей з важкими серцями, але піднесеним настроєм, вже мріючи про нашу наступну чарівну співпрацю.

І ось, будь ласка, це сталося! Історія про тіні, інновації та чудових людей, які роблять все це можливим. Побажаємо ще багато пригод, де ми втілюватимемо історії в життя найнесподіванішими, тіньовими способами!

Ireland, Galway, Boston Scientific, Shadow theatre Verba, театр тіней Verba