Скарб нації, театр тіней Verba, Verba Shadow Theatre, National treasure

Скарб нації

November 25, 2023

Привіт, друзі! Сьогодні ми хочемо поділитися з вами своїми враженнями від участі в церемонії нагородження Національної премії “Скарб нації”, яка відбулася 25 листопада 2023 року у МЦКМ “Жовтневий Палац” в Києві.

Національна премія “Скарб нації” – це благодійна премія, яка націлена на підтримку тих, хто захищає та самовіддано працює на захист, збереження та розвиток України. Це престижна відзнака, яку отримують особистості, родини, організації, благодійники, які сприяють формуванню позитивного іміджу та світового авторитету рідної країни, а головне – є прикладом боротьби за перемогу України.

Наш театр тіней Verba був запрошений на церемонію як гість і ми мали честь показати нашу виставу “Війна в Україні”, яка розповідає про події, що відбуваються в нашій країні починаючи з 2014 року. Ця вистава – наша спроба висловити свою солідарність з українськими захисниками, які віддають свої життя за нашу свободу і незалежність. Попри всі жахіття війни, ми також хотіли показати і іншу сторону, що війна – це не лише зброя, кров і смерть, але і любов, віра і надія.

Наша вистава викликала сильні емоції у глядачів. Ми були дуже зворушені такою реакцією, і ми дякуємо всім, хто підтримав нас та нашу роботу. Ми також дякуємо організаторам премії “Скарб нації” за можливість взяти участь в такому важливому заході, і вітаємо всіх лауреатів, які заслужили цю почесну нагороду.

Ми віримо, що наша мистецька робота може зробити світ кращим, і ми продовжуватимемо творити заради України і її майбутнього. Ми пишаємося тим, що ми – українці, і ми – скарб нації!

Дякую за увагу, і Слава Україні!