Christmas Shadow Experience at Saddleback Church, Різдвяна історія в тінях

Тіньова вистава для Різдвяного шоу в Америці

December 21, 2020

З наближенням святкового сезону церква Saddleback в Лейк-Форест готується ширити Різдвяну радість серед своєї громади унікальною та неймовірною подією. Цього року, у світлі триваючої пандемії, вони представляють попередньо записану відео-виставу Різдвяної історії, втілену в життя Театром тіней Verba. Це безпечний і не менш захоплюючий спосіб для сімей зібратися разом і відчути справжній дух Різдва.

Виступ

Вистава Театру тіней Verba – це вишукана демонстрація жанру театру тіней. Вона поділена на три частини, кожна з яких представляє визначну сцену з Різдвяної історії. Через майстерну гру тіней історія розгортається на великому екрані, захоплюючи глядачів своєю красою та глибиною.

Christmas Shadow Experience at Saddleback Church, різдвянв вистава театру тіней Verba

1-ша сцена: Подорож Марії та Йосипа починається з того, що ангел являється Марії, сповіщаючи про чудесне народження її сина Ісуса. Марія та Йосип їдуть до Віфлеєму на перепис, в той же вечір Марія народжує Ісуса. Закутаного в полотна новонародженого Спасителя кладуть у ясла, оскільки їм більше ніде не було місця.

2 сцена: Тієї ж ночі пастухи, які пасуть свої отари, отримують божественний знак. Перед ними з’являється ангел, який заспокоює їхні страхи, і повідомляє неймовірну звістку про народження Спасителя. Ангел веде їх до Віфлеєму, наказуючи їм шукати немовля, загорнуте в полотна і лежаче в яслах. Пастухи, сповнені благоговіння та подиву, вирушають шукати новонародженого Царя.

3 сцена: Мудреці зі Сходу помічають на небі дивовижну зірку, знак народження великого Царя. Прямуючи за зіркою вони прибувають до Віфлеєму, де знаходять Ісуса з Марією. Переповнені радістю та благоговінням, вони вклоняються і підносять дари: золото, ладан і смирну. Ця зустріч знаменує собою ключовий момент, який назавжди змінить світ.

Christmas Shadow Experience at Saddleback Church, різдвянв вистава театру тіней Verba

Незвичайний формат події

У зв’язку з пандемією COVID-19, церква Saddleback вжила необхідних заходів для забезпечення безпеки всіх відвідувачів. Захід проходить в стилі драйв-ін, що дозволить сім’ям взяти участь, не покидаючи власних автомобілів. Попередньо записане відео виступу проектується на великі екрани, забезпечуючи оптимальну видимість і захоплюючий досвід для кожного.

Light Of The World: A Drive-In Christmas Experience запрошує сім’ї починаючи з 20 грудня в Saddleback Santa Rosa. Це мають бути незабутні вочори, наповнені музикою, святковими традиціями та радісним святкуванням народження Ісуса Христа.

Christmas Shadow Experience at Saddleback Church, різдвянв вистава театру тіней Verba

Різдво – це час надії, радості та любові. Церква Saddleback запрошує громаду відчути справжній дух Різдва. Захоплююча вистава театру тіней від Verba оживляє історію Різдва, дозволяючи сім’ям поміркувати про значення народження Ісуса. У ці непрості часи drive-in формат заходу пропонує сім’ям безпечний і надихаючий спосіб відсвяткувати свято разом з друзями, дотримуючись заходів соціального дистанціювання. Не пропустіть можливість стати частиною чарівного вечора, який зігріє ваше серце та запалить у різдвяний дух.