indeed global sales kick off 2021

Global Sales Kick Off від Indeed

February 09, 2021

У лютому 2021 року театр тіней verba виступив на щорічній події Global Sales Kick Off, організованій компаією Indeed, провідною платформою пошуку роботи. Протягом двох днів Verba захоплювала публіку своїми віртуальними тіньовими виступами, залишивши незабутнє враження на всіх присутніх.

indeed global sales kick off 2021

Театр тіней — це стародавня форма оповідання, яка виникла в Азії та розвивалася протягом століть. Маніпулюючи тінями, які відкидають об’єкти, виконавці створюють яскраві та чарівні оповіді, які резонують із аудиторією. Театр тіней Verba, відомий своїм інноваційним підходом до цієї форми мистецтва. Ми піднімаємо вистави на новий рівень, інтегруючи передові технології та додаючи віртуальні елементи у свої вистави. Взаємодія між фізичними та віртуальними елементами створювала динамічне та захоплююче середовище, дозволяючи тіням плавно взаємодіяти з цифровими зображеннями. Захоплююче злиття елементів віртуального та реального світу оживило розповідь, зачарувавши аудиторію.

indeed global sales kick off 2021


Участь Verba Shadow Theater у заході Indeed Global Sales Kick Off підвищила загальне враження та залишила незабутнє враження на відвідувачів. Поєднуючи технологію зі стародавньою формою мистецтва театру тіней, Verba продемонструвала силу інновацій та креативності, щоб захопити аудиторію. Виступи не лише розважали, але й передавали потужні повідомлення про рішучість, співпрацю та безмежний потенціал, який закладено в кожній людині.

indeed global sales kick off 2021

За допомогою віртуальних тіньових вистав Indeed продемонструвала свою відданість сприйняттю мистецтва та культури як засобу сприяння залученню та натхненню в рамках своєї глобальної команди продажів. Забезпечивши платформу для театру тіней Verba, компанія відзначила красу людського самовираження та оповідання, нагадавши співробітникам про важливість творчості та уяви в їхніх професійних подорожах.

Подія Indeed Global Sales Kick Off у лютому 2021 року стала надзвичайним проявом артистизму та інновацій завдяки участі Театру тіней Verba.

 

Hola