концерт театр теней и лекция про свет театр тіней та лекція про світло, science after dark

Театр тіней та лекція про світло

March 07, 2019

Експеримент під назвою «театр тіней та лекція про світло» можна буде побачити 10 березня в 19:00 в IZONE. Це креативний простір за адресою вул. Набережно-Лугова, 8 Ⓜ️ Тараса Шевченко. Сам захід називається «Science after dark».

Science after dark в Києві

Його слоган: «пошук науки в надрах мистецтва». Ідейні натхненники й організатори – це INSCIENCE – проект про інновації та науку, а також науково-популярний журнал Куншт. Варто відзначити, що за цим всім стоїть прогресивна українська молодь. Даша Кузява і Кирило Безкоровайний – засновники Куншт, Олена Скирта і Аня Орєхова – засновники INSCIENCE. І так, про самом івент.

Був створений унікальний формат, щоб довести, що шоу театру тіней можна поєднуєднати з лекцією про світло в інтерактивній формі. Найцікавіше, що кожен з Вас буде сприймати це все по-різному на фізіологічному рівні. Так, як людське око по своєму бачить кольори, точніше передає їх бачення нашого мозгу.

Программа івенту

Ви побачите шоу театру тіней Verba Shadow і короткі лекції астрофізика Дар’ї Добрічевой і фізіолога Віктора Досенко. Ціна до 1го березня 250-350 грн. З 1го березня вартість виросте.

Квитки на театр тіней

Театр тіней в Києві покаже свої найпопулярніші вистави. Їх переглянуло більше 10 млн глядачів на ютубі і бачили в живу більше 37 країн. Найпопулярніша постановка – це авторська інтерпретація відомого фільму «Титанік». Крім театр тіней і лекція про світло, актори Верба здивують глядача іншими жанрами. Акробатичний інтерактив-сюрприз з глядачем нікого не залишить байдужим. А також, на пряму пов’язане зі світлом led-пої шоу завжди подобається глядачам будь-якого віку.

Дарина Добрічева – кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник Головної обсерваторії астрономії НАН України. Віктор Досенко – генетик, професор, зав відділенням загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН Украіни.

Виступ театр тіней і лекція про світло має не стандартну місію. Вона полягає тому, щоб Ви не тільки з користю провели час, а й дізналися більше про те, що бачите кожен день.