I am Ukrainian, shadow theatre Verba, shadow show, театр тіней, театр теней, я українець

Подарунок “Я українець” на День міста

September 21, 2016

Чернігів, 21 вересня 2016 року – Напередодні святкування Дня міста та 73-ї річниці визволення Чернігова, команда театру тіней, одного з унікальних проявів мистецтва в місті, вирішила подарувати своїм землякам незабутній виступ. Творчий колектив продовжує радувати глядачів своїми унікальними тіньовими постановками.

Театр тіней вважається одним із найкреативніших та найоригінальніших колективів у місті, і це не дивно, адже наші виступи переносять глядачів у дивовижний світ, де реальність переплітається з таємничим і фантастичним. Наш театр зміг завоювати серця безлічі глядачів і стати невід’ємною частиною культурного життя Чернігова.

У цей особливий день, Міський Палац Культури “Хіміки” став свідком дивовижного виступу театру тіней. Цього разу команда обрала для свого виступу особливий номер – “Я українець”. Ця патріотична вистава відобразила найглибші почуття та національну гордість, яку відчувають українці.

 

Ми показали унікальне бачення історії своєї країни через чудові рухи і тіні, створюючи атмосферу, в якій глядачі відчули глибину кожного моменту. Ми вже презентували цю виставу на кастингу ТВ шоу “Румунія має талант“, а також на річниці Нової Поліції в Дніпрі. Команда театру тіней виступала з таким ентузіазмом і пристрастю, що глядачі були заворожені з перших секунд. Тонка робота з тінями, ретельно опрацьовані деталі і приголомшлива хореографія склалися в гармонійне і приголомшливе видовище.

“Я українець” став яскравим і пронизливим знаком на честь міста Чернігова та всіх його жителів. Це був унікальний момент, коли мистецтво змогло передати національні цінності, єднання та гордість за рідну землю. Глядачі залишили концерт, сповнені патріотичних почуттів і глибокої поваги до своєї історії.

Тож нехай це свято буде яскравим і незабутнім для всіх чернігівців, а театр тіней і далі надихатиме вас своїми дивовижними постановками і творчим підходом до мистецтва. Нехай у всіх завжди буде світло в очах, таке ж яскраве, як тіні, які ми створюємо на своїх виступах!